Przeprowadzka do nowej siedziby wzmacnia obecność Diehl Metering w Chinach

Przeprowadzka do nowej siedziby wzmacnia obecność Diehl Metering w Chinach Przeprowadzka do nowej siedziby wzmacnia obecność Diehl Metering w Chinach
Diehl Metering

Nasz zespół w Chinach zakończył Rok Bawołu na bardzo wysokim poziomie. Przeniesienie do nowej siedzimy we wschodnim mieście Jinan pomogło zgromadzić wszystkich w jednym miejscu. Przeprowadzka ma na celu zwiększenie wydajności operacyjnej, oferując jednocześnie przestrzeń, która jest potrzebna do dalszego rozwoju. Wszystko to dzieje się zaledwie rok po otwarciu naszego zaawansowanego technologicznie Laboratorium Inteligentnego Ogrzewania w Luoyang, w środkowych Chinach.

Od 19 stycznia 2022 roku, Diehl Metering Jinan otworzyło swoje nowe biura, obszar produkcyjny i magazyn w Strefie Innowacji Jinan (JIZ). Ta strefa rozwoju gospodarczego jest klasyfikowana przez rząd chiński jako jedna z najlepszych w kraju pod względem innowacji technologicznych, internacjonalizacji, globalnej konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju.

Nowa siedziba zajmuje powierzchnię 4,722 m2 (50,827 stóp kwadratowych) i obejmuje halę wystawową, w której prace dekoracyjne rozpoczęły się w marcu. Diehl Metering Jinan został założony w grudniu 2004 roku i od tego czasu rozrósł się do około stu pracowników, a na miejscu produkowane są obecnie zarówno liczniki mechaniczne jak i ultradźwiękowe.

Aby uczcić przeprowadzkę, zespół połączył swoją doroczną konferencję z ceremonią otwarcia 26 stycznia. Był to idealny moment na powitanie Roku Tygrysa, który symbolizuje siłę i nowe początki.

Odkryj nowe dane kontaktowe firmy Diehl Metering Jinan.

 

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.