Diehl Metering uczestniczy w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju

Od ponad 10 lat angażujemy się w organizację Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju w naszej firmie.To ważna inicjatywa, która jest kluczowym elementem naszego podejścia do społecznej odpowiedzialności biznesu - „Życie zgodnie z naszymi zasadami odpowiedzialności społecznej”.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Diehl Metering uczestniczy w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju Diehl Metering uczestniczy w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju

Od ponad 10 lat angażujemy się w organizację Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju w naszej firmie. To ważna inicjatywa, która jest kluczowym elementem naszego podejścia do społecznej odpowiedzialności biznesu - „Życie zgodnie z naszymi zasadami odpowiedzialności społecznej”.

W ramach tegorocznej edycji 2020 (20-26 września) organizujemy we Francji warsztaty dla pracowników w oparciu o 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ, które obejmują takie tematy jak:

  • Główne inicjatywy strategiczne: „Diehl Metering stawia na zrównoważony rozwój”
  • Innowacje środowiskowe w sercu rozwiązań Diehl Metering
  • Studia przypadków: sieć stacjonarna na terenie St-Louis
  • Rola i działania ETUC / WCLSC (Komitet Społeczno-Ekonomiczny / Komitet ds. Zdrowia, Bezpieczeństwa i Warunków Pracy)
  • Udział w wyzwaniu obywatelskim „W pracy postępuję inaczej!”

Biorąc pod uwagę obecną sytuację zdrowotną związaną z COVID-19, wszystkie warsztaty będą miały formę webinarów, aby chronić naszych pracowników.

Więcej informacji: #ESDW2020

Przeczytaj o wszystkich celach zrównoważonego rozwoju ONZ