Portfolio

Kompletny pomiar. Zwiększamy wydajność naszych klientów na całym świecie.

Diehl Metering oferuje pełny zakres usług: wysoce precyzyjne inteligentne urządzenia do pomiaru wody, energii cieplnej, gazu i energii elektrycznej; rozwiązania systemowe umożliwiające swobodną komunikację podzespołów w sieci radiowej lub przewodowej; oprogramowanie do pomiaru zużycia mediów i przetwarzania uzyskanych danych, a także usługi w zakresie dostawy liczników, budowy systemów i zarządzania danymi pomiarowymi. Wszystkie inteligentne liczniki produkcji Diehl Metering zaraz po instalacji można włączyć do sieci Automatycznego Odczytu Liczników (AMR) lub sieci inteligentnej. Otwarta i standaryzowana specyfikacja technologii komunikacyjnych zgodna z protokołem Otwartego Systemu Pomiarowego (OMS) gwarantuje bezproblemową integrację z inteligentną infrastrukturą zapewniając przejrzystość danych zużycia wody i energii. Wydajnie, oszczędnie i bezpiecznie. Wspieramy dostawców wody i energii pomagając w tworzeniu prostszych, wydajniejszych i mniej kosztownych procesów — od pomiaru aż po usługi dla branży energetycznej.

 • RozwiązaniaRozwiązania

  Rozwiązania

  Poznaj rozwiązanie, które rozwija się razem z Tobą. Oferujemy wsparcie w postaci wydajnej i modularnej technologii radiowej transmitującej dane z wysoką częstotliwością — stabilnie, na duże odległości i niemal bezobsługowo.

  czytaj więcej
 • UsługiUsługi

  Usługi

  Usługi w zakresie sieci inteligentnych, od konsultacji i wdrażania po analizę ekspercką — jako partner strategiczny udzielamy wsparcia w zakresie wprowadzenia pomiaru inteligentnego, a także podczas działalności operacyjnej.

  czytaj więcej
 • Oprogramowanie i komponenty systemoweOprogramowanie i komponenty systemowe

  Oprogramowanie i komponenty systemowe

  Maksymalna wydajność. Zdalny odczyt radiowy i inteligentny pomiar. Protokół OMS oraz inteligentne interfejsy umożliwiają stosowanie jednej platformy systemowej do odczytu danych zużycia wszystkich rodzajów energii.

  czytaj więcej
 • Pomiar zużycia wodyPomiar zużycia wody

  Pomiar zużycia wody

  Idealna technologia do wszystkich zastosowań: wodomierze ultradźwiękowe, wodomierze jedno- i wielostrumieniowe, wodomierze przemysłowe Woltman, wodomierze objętościowe, a na życzenie ekstremalne wymiary nominalne i wersje niestandardowe.

  czytaj więcej
 • Pomiar zużycia energii cieplnejPomiar zużycia energii cieplnej

  Pomiar zużycia energii cieplnej

  Nasze ciepłomierze ultradźwiękowe z modułem komunikacji radiowej, opracowane i produkowane w naszej firmie, od lat sprawdzają się w rozwiązaniach systemowych na całym świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

  czytaj więcej
 • Pomiar zużycia gazuPomiar zużycia gazu

  Pomiar zużycia gazu

  Zasada pomiaru mikrotermicznego gwarantuje zawsze precyzyjny odczyt i niezawodność funkcjonowania. Ta sprawdzona technologia przemysłowa trafia teraz do zastosowań domowych i komercyjnych.

  czytaj więcej
 • Pomiar zużycia energii elektrycznejPomiar zużycia energii elektrycznej

  Pomiar zużycia energii elektrycznej

  Liczniki energii elektrycznej, jako ekonomiczne i zrównoważone rozwiązanie, tworzą obiektywną bazę danych i spełniają wymagania polityki, biznesu i stowarzyszeń dotyczące przejrzystości zużycia i uczciwego rozliczania.

  czytaj więcej