Hannes Mauz Hannes Mauz

It is important to me that we continue to be a technological leader in the future. That's why I am with Diehl.

Repülőgép-mosdó gyártó operátor (Nyírbátor)

Ezek az Ön feladatai:

  • Alkatrészek előkészítése szerelési munkálatokra
  • Az alkatrészek összeszerelése rajzok és utasítások alapján
  • Folyamatos kommunikáció és együttműködés a projektben résztvevő területekkel
  • Aktív részvétel a problémák okának feltárásában és azok javításában
  • Szerelési folyamatok fejlesztésében való segítségnyújtás

Ami a feladatok ellátásához szükséges:

  • Az alábbi vagy hasonló szakmák, vagy azokban szerzett több éves tapasztalat megléte:
  • Asztalos / festő / fényező / karosszérialakatos / víz-gázszerelő / villanyszerelő / autóvillamossági szerelő / mezőgazdasági gépész / esztergályos
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretes
  • Helyszín: Nyírbátor
  • Belépő szint:
    • Professional
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Határozatlan idejű
  • Alcsoport: Diehl Aviation
  • Indulás: Lehető leghamarabb
Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges, amit feltölthetsz a karrier oldalunkon, elküldheted e-mail-ben vagy a portánkon is leadhatod! E-mail: allas@repulogepgyar.hu

Amit nyújtunk (többek között):

  • Jó közlekedési infrastruktúra
  • Családi tulajdonban lévő vállalkozás
  • Étkező
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Vállalati rendezvények

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Universum
Diehl Aviation Hungary

H-4300 Nyírbátor
Ipari park utca 9
allas@repulogepgyar.hu
06-80/200-270