IZAR BE PULSE

AKCESORIA

ZASTOSOWANIE

Transmiter IZAR BE PULSE jest modułem, który w połączeniu z nadajnikiem impulsów imituje pracę liczydła wodomierza. Urządzenie znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie użycie samego modułu radiowego zamontowanego bezpośrednio na wodomierzu nie pozwala na jego zdalny odczyt np. zalana studnia. IZAR BE PULSE pozwala na wyniesienie modułu radiowego i jego montaż w najbardziej korzystnym miejscu umożliwiającym jego zdalny odczyt.

IZAR BE PULSE otrzymuje informacje z nadajnika impulsów, np. IZAR PULSE I PL i przekazuje je w trybie indukcyjnym do modułu radiowego zamontowanego na transmiterze, poprzez symulowanie obrotu dysku magnetycznego wodomierza (Ti).

FUNKCJE

 • Łatwy montaż bez potrzeby konfiguracji
 • Możliwość zastosowania dla wszystkich liczników z wyjściem impulsowym lub kolektorem otwartym typu NPN
 • Wskaźnik zabezpieczenia IP68
 • Trwałość baterii dwa okresy legalizacyjne
 • Przewód połączeniowy - 4m
 • DANE TECHNICZNE / SPECYFIKACJA
  Aktualizacja danychW czasie rzeczywistym
  Częstotliwość wejściowa8 Hz maksymalnie
  Minimalny czas trwania impulsu30 ms minimum
  Max. rezystancja przy zamkniętym styku150 Ohms maksymalnie
  Równoległa pojemność, styk zamknięty22 nF maksymalnie
  Rezystancja styku otwartego10 MOhms maksymalnie
  AlarmyZależne od zamontowanego modułu radiowego
  Standardy2014/30/UE dyrektywa | EMC
  ZasilanieBateria litowa 3,6V
  Trwałość bateriiDwa okresy legalizacyjne*
  * Standardowe warunki użytkowania i temperatury. Teoretyczna żywotność, nie gwarantowana.

  Uwaga:
  Protokół, częstotliwość, zasięg radiowy, interwały i funkcje wysyłania są uzależnione od typu modułu radiowego zamocowanego na IZAR BE PULSE. Informacje o wygenerowanym alarmie magnetycznym z nadajnika impulsów np. IZAR PULSE I PL, zdjęciu nadajnika impulsów z wodomierza lub przecięciu przewodu połączeniowego spowoduje wygenerowanie w module radiowym zamontowanym na IZAR BE PULSE alarmu naruszenia mechanicznego.
 • WARUNKI UŻYTKOWANIA
  Zakres temperatur działania°C-15 ... +55
  Zakres temperatur przechowywania°C-20 ... +70
  Wilgotność%0 ... 100
  Klasa ochronyIP68
 • REALIZACJA

  Warinat 1
  Elementy oprzyrządowania IZAR PULSE i + IZAR BE PULSEi - połączone są za pomocą tzw szybkozłączki żelowej wypełnionej specjalnym żelem uszczelniającym zapewniającym izolację i ochronę przed wilgocią, montuje się na wybranym liczydle z modułowością Ti oraz z nakładką radiową IZAR RCi 868 R4.

  Wariant 2
  Fabrycznie połączone elementy oprzyrządowania IZAR PULSE i + IZAR BE PULSEi - zapewniające klasę IP68, montuje się na wybranym liczydle z modułowością Ti oraz z nakładką radiową IZAR RCi 868 R4.

 • WYMIARY
  Długośćmm78
  Wysokośćmm43
  Długość przewodumpomiędzy 2.95 i 3m (ze względu na tolerancję produkcyjną)
  Wagag197
 • FABRYCZNY ZESTAW

  IZAR BE PULSE jest również dostępny jako fabrycznie zmontowany zestaw z IZAR PULSE i. Długość kabla może się wtedy wahać od 4,95 do 5 metrów ze względu na tolerancję produkcyjną. Zestaw ma stopień ochrony IP68 i może być zanurzony w wodzie. W tym celu należy kontaktować się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży Diehl Metering Sp. z o.o.