Dzielenie się wiedzą i prezentowanie rozwiązań podczas targów Wetex & Dubai Solar Show 2022

Diehl Metering
Dzielenie się wiedzą i prezentowanie rozwiązań podczas targów Wetex & Dubai Solar Show 2022 Dzielenie się wiedzą i prezentowanie rozwiązań podczas targów Wetex & Dubai Solar Show 2022
Dzielenie się wiedzą i prezentowanie rozwiązań podczas targów Wetex & Dubai Solar Show 2022 Dzielenie się wiedzą i prezentowanie rozwiązań podczas targów Wetex & Dubai Solar Show 2022
Dzielenie się wiedzą i prezentowanie rozwiązań podczas targów Wetex & Dubai Solar Show 2022 Dzielenie się wiedzą i prezentowanie rozwiązań podczas targów Wetex & Dubai Solar Show 2022

Na czele zrównoważonego rozwoju na Bliskim Wschodzie i nie tylko

Jako wiodące światowe targi poświęcone branżom #Wody #Energii, #Technologii i Środowisku, WETEX stanowi forum dla firm takich jak nasza, aby dzielić się i prezentować innowacyjne produkty i usługi, które pomagają chronić zasoby naturalne, w tym wodę. Edycja 2022 nie była pod tym względem wyjątkiem.

Odbywające się w Dubaju w dniach 27-29 września wydarzenie było po raz kolejny ciekawą okazją do spotkania, podzielenia się najlepszymi praktykami i pokazania naszych najnowszych rozwiązań uczestnikom i wystawcom z całego świata. W ciągu 3 dni podzieliliśmy się naszymi strategiami optymalizacji automatycznego odczytu liczników i zarządzania danymi energetycznymi dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej, w szczególności poprzez budowę i obsługę sieci #IoT. Na naszym stoisku klienci i goście mogli również dowiedzieć się więcej o innych możliwościach oferowanych przez inteligentne liczniki HYDRUS i SHARKY. Przedstawiliśmy zalety naszych technologii komunikacyjnych IoT, takich jak mioty® do pomiarów, inteligentnego wykrywania wycieków i monitorowania sieci. Przede wszystkim była to okazja do podkreślenia, w jaki sposób pomagamy firmom korzystać z zasobów naturalnych w sposób bardziej odpowiedzialny, a przy tym pozostawać o krok przed resztą konkurencji.

Podczas wydarzenia, kluczowi przedstawiciele kadry kierowniczej nawiązali kontakt z obecnymi i potencjalnymi partnerami, a także dystrybutorami. Do międzynarodowego zespołu pracowników Diehl Metering Niemcy, Francja i ZEA obsługujących stoisko dołączyli członkowie zarządu pionu Diehl Metering, w tym pani Annette Geuther, CSO Diehl Metering i dr Christof Bosbach, CEO Diehl Metering.

Historia WETEX

WETEX to wiodące światowe targi wody, energii, technologii i środowiska, organizowane od 1999 roku przez Dubai Electricity and Water Authority (DEWA), pod kierownictwem Szejka Mohammeda bin Rashid Al Maktoum, Wiceprezydenta i Premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Władcy Dubaju, a także pod patronatem Szejka Hamdana bin Rashid Al Maktoum, Zastępcy Władcy Dubaju, Ministra Finansów ZEA i Prezesa DEWA. Targi są odzwierciedleniem wizji Dubaju, jaką jest budowanie zrównoważonej przyszłości. Jest to idealna platforma do prezentacji i dyskusji na temat wszystkich zagadnień związanych z ochroną wody, oszczędzaniem zasobów naturalnych i budowaniem zrównoważonego środowiska.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.