Nowy oficjalny raport podkreśla potencjał mioty® dla przedsiębiorstw wodociągowych

Nowy oficjalny raport podkreśla potencjał mioty® dla przedsiębiorstw wodociągowych Nowy oficjalny raport podkreśla potencjał mioty® dla przedsiębiorstw wodociągowych
Diehl Metering

Nowy oficjalny raport Diehl Metering bada wyzwania z jakimi mierzą się przedsiębiorstwa wodociągowe i podkreśla potencjał, jaki może zaoferować im mioty®, standard łączności kolejnej generacji. W połączeniu z dostosowanym rozwiązaniem, mioty® może w znaczący sposób poprawić wykrywanie nieszczelności i zmienić podejście do wody niedochodowej (NRW).

Czy wiesz, że 2,7 miliarda ludzi doświadcza niedoboru wody przez co najmniej jeden miesiąc w roku? I że dwie trzecie światowej populacji może do 2025 roku zmagać się z niedoborem wody? Gdy woda staje się coraz cenniejszym zasobem, przedsiębiorstwa wodociągowe ponoszą rosnącą odpowiedzialność za stawianie czoła wyzwaniom, które nie tylko wpływają na ich własny biznes, ale także na społeczności i przyszłość naszej planety.

Jednym z najważniejszych narzędzi, które mają do dyspozycji jest monitoring sieci poprzez ich cyfryzację. Zapewniając ciągły przepływ precyzyjnych danych w ich sieciach, przedsiębiorstwa wodociągowe mogą zidentyfikować i usunąć przyczyny strat wody, aby zoptymalizować gospodarkę wodną. Aby to zrobić, potrzebują niezawodnego i wydajnego standardu łączności.

Unikalne cechy mioty® decydują o tym, że jest dobrze przygotowany do pełnienia tej roli. To właśnie mioty for Metering zostało opracowane jako standard radiowy IoT dla sektora pomiarowego, oparty na technologii mioty®. Oferuje on dalekie zasięgi, wyjątkową odporność na zakłócenia i doskonałą współpracę pomiędzy technologiami.

W oficjalnym raporcie przeanalizowano potencjał wykorzystania mioty for Metering w celu ustanowienia nowego standardu w zarządzaniu NRW. Bierze on pod uwagę konfiguracje sieci, rozwiązania softwarowe i wsparcie niezbędne do wykorzystania mioty® w maksymalnym zakresie, aby pomóc przedsiębiorstwom wodociągowym poradzić sobie z pilnymi wyzwaniami dotyczącymi strat wody i wody niedochodowej.

Aby dowiedzieć się więcej o mioty for Metering, odwiedź naszą stronę internetową.

Aby lepiej zrozumieć mioty® i potencjał tej technologii w zarządzaniu NRW, zachęcamy do pobrania raportu już teraz.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.