Dostępna jest nowa broszura SHARKY 775 podkreślająca jego kombinację elastyczności i wydajności

SHARKY 775 jest ultradźwiękowym licznikiem energii firmy Diehl Metering, który znajduje swoje zastosowanie w ogrzewaniu oraz chłodzeniu. Dzięki wielu możliwościom łączności i długotrwałej wydajności, licznik ten nieustannie przesyła mnóstwo precyzyjnych danych, aby podnieść efektywność energetyczną sieci dystrybucyjnej.

Dostępna jest nowa broszura SHARKY 775 podkreślająca jego kombinację elastyczności i wydajności Dostępna jest nowa broszura SHARKY 775 podkreślająca jego kombinację elastyczności i wydajności
Diehl Metering

SHARKY 775 jest ultradźwiękowym licznikiem energii firmy Diehl Metering, który znajduje swoje zastosowanie w ogrzewaniu oraz chłodzeniu. Dzięki wielu możliwościom łączności i długotrwałej wydajności, licznik ten nieustannie przesyła mnóstwo precyzyjnych danych, aby podnieść efektywność energetyczną sieci dystrybucyjnej.

Kompaktowy licznik energii SHARKY 775 został zaprojektowany z myślą o szerokim zakresie zastosowań i konfiguracji.  Ma zdolność obsługi różnych technologii komunikacyjnych. Licznik jest wyposażony w zintegrowane radio, które wykorzystuje niezależny od producenta standard komunikacji OMS (Open Metering System), umożliwiający współpracę z różnymi systemami oraz innymi licznikami i czujnikami. Po zainstalowaniu licznik SHARKY 775 jest gotowy do mobilnego odczytu lub w pełni automatycznego odczytu za pośrednictwem sieci stałej bez konieczności konfiguracji. Co więcej, dwa dodatkowe gniazda pozwalają klientom na łatwą integrację dalszych modułów łączności, takich jak M-Bus, L-Bus lub LoRaWAN. Oznacza to, że SHARKY może być wykorzystywany do obsługi dodatkowych technologii komunikacyjnych w zależności od potrzeb.

Licznik SHARKY jest solidny, niezawodny i precyzyjny w niemal każdych warunkach. Podczas ostatniego programu testowania ciepłomierzy przeprowadzonego przez AGFW, stowarzyszenia zajmującego się efektywnością energetyczną w ciepłownictwie i chłodnictwie, SHARKY 775 otrzymał maksymalną ocenę 5 gwiazdek za dokładność i stabilność pomiaru. Ponieważ technologia ultradźwiękowa miernika nie opiera się na ruchomych częściach, jest on odporny na zużycie w miarę upływu czasu. Dobrze sprawdza się w trudnych warunkach klimatycznych, takich jak jałowe pustynie lub środowisko wody geotermalnej o wysokiej zawartości chloru i siarki. Ponadto bateria może działać nawet przez 20 lat.

SHARKY 775 gromadzi regularne i kompleksowe dane o sieci dystrybucyjnej, dzięki temu można podejmować świadome decyzje przyczyniając się do zwiększenia wydajności sieci. Licznik jest w stanie na bieżąco przekazywać temperatury na zasilaniu i powrocie, natężenie przepływu, wydajność prądową, zużycie energii i komunikaty alarmowe. W stałej sieci Diehl Metering, odczyty te są odbierane regularnie przez odbiorniki danych i analizowane przy użyciu naszego oprogramowania IZAR Meter Data Management (MDM). Spostrzeżenia, które generuje to oprogramowanie mogą być wykorzystane do zwiększenia wydajności energetycznej, zwiększenia efektywności kosztowej, a nawet stworzenia nowych usług dla konsumentów.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie korzyści dla Twojego biznesu ma zastosowanie Sharky 775 pobierz nową broszurę.