Dostępna jest nowa broszura SHARKY 775 podkreślająca jego kombinację elastyczności i wydajności

Dostępna jest nowa broszura SHARKY 775 podkreślająca jego kombinację elastyczności i wydajności Dostępna jest nowa broszura SHARKY 775 podkreślająca jego kombinację elastyczności i wydajności
Diehl Metering

SHARKY 775 jest ultradźwiękowym licznikiem energii firmy Diehl Metering, który znajduje swoje zastosowanie w ogrzewaniu oraz chłodzeniu. Dzięki wielu możliwościom łączności i długotrwałej wydajności, licznik ten nieustannie przesyła mnóstwo precyzyjnych danych, aby podnieść efektywność energetyczną sieci dystrybucyjnej.

Kompaktowy licznik energii SHARKY 775 został zaprojektowany z myślą o szerokim zakresie zastosowań i konfiguracji.  Ma zdolność obsługi różnych technologii komunikacyjnych. Licznik jest wyposażony w zintegrowane radio, które wykorzystuje niezależny od producenta standard komunikacji OMS (Open Metering System), umożliwiający współpracę z różnymi systemami oraz innymi licznikami i czujnikami. Po zainstalowaniu licznik SHARKY 775 jest gotowy do mobilnego odczytu lub w pełni automatycznego odczytu za pośrednictwem sieci stałej bez konieczności konfiguracji. Co więcej, dwa dodatkowe gniazda pozwalają klientom na łatwą integrację dalszych modułów łączności, takich jak M-Bus, L-Bus lub LoRaWAN. Oznacza to, że SHARKY może być wykorzystywany do obsługi dodatkowych technologii komunikacyjnych w zależności od potrzeb.

Licznik SHARKY jest solidny, niezawodny i precyzyjny w niemal każdych warunkach. Podczas ostatniego programu testowania ciepłomierzy przeprowadzonego przez AGFW, stowarzyszenia zajmującego się efektywnością energetyczną w ciepłownictwie i chłodnictwie, SHARKY 775 otrzymał maksymalną ocenę 5 gwiazdek za dokładność i stabilność pomiaru. Ponieważ technologia ultradźwiękowa miernika nie opiera się na ruchomych częściach, jest on odporny na zużycie w miarę upływu czasu. Dobrze sprawdza się w trudnych warunkach klimatycznych, takich jak jałowe pustynie lub środowisko wody geotermalnej o wysokiej zawartości chloru i siarki. Ponadto bateria może działać nawet przez 20 lat.

SHARKY 775 gromadzi regularne i kompleksowe dane o sieci dystrybucyjnej, dzięki temu można podejmować świadome decyzje przyczyniając się do zwiększenia wydajności sieci. Licznik jest w stanie na bieżąco przekazywać temperatury na zasilaniu i powrocie, natężenie przepływu, wydajność prądową, zużycie energii i komunikaty alarmowe. W stałej sieci Diehl Metering, odczyty te są odbierane regularnie przez odbiorniki danych i analizowane przy użyciu naszego oprogramowania IZAR Meter Data Management (MDM). Spostrzeżenia, które generuje to oprogramowanie mogą być wykorzystane do zwiększenia wydajności energetycznej, zwiększenia efektywności kosztowej, a nawet stworzenia nowych usług dla konsumentów.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie korzyści dla Twojego biznesu ma zastosowanie Sharky 775 pobierz nową broszurę.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.