Dołącz do nas w kształtowaniu lepszej przyszłości w 2021 roku

Diehl Metering
Komunikacja korporacyjna
Dołącz do nas w kształtowaniu lepszej przyszłości w 2021 roku Dołącz do nas w kształtowaniu lepszej przyszłości w 2021 roku

Zeszły rok był pełen wyzwań, dlatego nadszedł czas na nowy i lepszy początek. Jako Diehl Metering chcemy, aby 2021 był rokiem, w którym wszyscy spotykamy się i wprowadzamy zmiany.

W tym roku będziemy jeszcze ściślej współpracować z klientami, aby ograniczyć marnowanie czasu oraz nieefektywność. Będziemy umacniać nasze partnerstwa, aby jeszcze bardziej stać się wydajnymi ekologicznie. Dodatkowo planujemy wspierać społeczności na całym świecie w bardziej odpowiedzialnym wykorzystywaniu wody i energii.

Aktualnie jesteśmy w trakcie projektowania konkretnych inicjatyw i działań. Zapraszamy wszystkich naszych klientów, partnerów i szerszą społeczność do przyłączenia się do nas w promowaniu i utrzymaniu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

2021 rok to czas, aby wspólnie kształtować lepszą przyszłość.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.