Teresa Schneiderhahn Teresa Schneiderhahn

You are not just a cog in the machine here. What one does actually has an impact. And you can feel that.

Technik ds. budowy sampli - stażysta

Twoje zadania:

  • Produkcja sampli zgodnie z obowiązującymi procesami technologicznymi i normami jakościowymi;
  • Samodzielna praca na wszystkich obszarach produkcyjnych;
  • Monitorowanie i zliczanie materiałów użytych do produkcji sampli, zamawianie i zdawanie materiałów;
  • Współpraca z innymi działami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne: elektronik;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
  • Umiejętność lutowania ręcznego komponentów SMT i manualnych;
  • Znajomość Pakietu MS Office;

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość przebiegu procesu produkcji podzespołów elektronicznych;
  • Znajomość programu SAP (wybrane transakcje).
  • Lokalizacja: Namyslow
  • Poziom stanowiska:
    • Working Student
  • Tryb pracy: Praca stacjonarna
  • Wymiar pracy: Część etatu
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.07.2024

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Patrycja Kalinowska
Pułaskiego 6, 46-100 Namysłów, Poland

46-100 Namysłów
patrycja.kalinowska@diehl.com