Tom Leon Küsel Tom Leon Küsel

"My training here gets me fit for the future. The topic of automation is becoming more and more important; without machines, production stands still."

Stażysta w Dziale Component Engineering (m/k/n)

Twoje zadania:

  • Wsparcie administracyjne oraz techniczne Działu Component Engineering;
  • Stała współpraca z innymi działami;
  • Sporządzanie raportów, zestawień, analiz;
  • Utrzymanie narzędzi systemowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji w SAP;
  • Kontakt z dostawcami.

Nasze oczekiwania:

  • Osoba studiująca na kierunku technicznym (elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1);
  • Praktyczna znajomość elektroniki lub mechaniki;
  • Umiejętność świetnej obsługi MS Office (zwłaszcza Excel);
  • Znajomość systemu SAP;
  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność oraz współpraca w zespole;
  • Dyspozycyjność min. 20h w tygodniu.

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość j. niemieckiego.
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Poziom stanowiska:
    • Internship
  • Tryb pracy: Praca hybrydowa
  • Wymiar pracy: Część etatu
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: indywidualnie ustalany

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Dopłaty do posiłków
  • Miejsce parkingowe

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Ilona Forma
Office Wrocław
Silver Tower Center
Pl. Konstytucji 3 Maja 3 p.2, 50-083 Wrocław, Poland

ilona.forma@diehl.com