Mona Budnick Mona Budnick

It is important to me that people can live in safety everywhere.
That's why I am with Diehl.

Specjalista ds. zakupów

Twoje zadania:

  •  Negocjowanie cen i warunków umów
  •  Poszukiwanie nowych dostawców i wysyłanie zapytań ofertowych
  •  Dokonywanie selekcji i kwalifikacji dostawców oraz regularna ich ocena
  •  Czuwanie nad realizacją kontraktu zgodnie z zawartymi ustaleniami
  •  Pośredniczenie w kontaktach między dostawcami a innymi działami w firmie

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie – regularnie współpracujemy z innymi członkami naszego działu z zagranicy, dostawcami spoza Polski, a bezpośredni przełożony jest z Francji
  • Ukończone studia wyższe w zakresie ekonomii lub logistyki – by poznać nieco teorii oraz doświadczenie w Dziale zakupów – by zrozumieć praktyczne podejście do procesu
  • Gotowość do podróży służbowych – również zagranicznych – by móc spotkać się z obecnymi czy potencjalnymi dostawcami oraz kolegami z Francji i Niemiec
  • Znajomość Excela do gromadzenia danych i umiejętności ich analizowania.
  • Znajomość środowiska SAP będzie dodatkowym atutem
  • Lokalizacja: Bażanowice
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Tryb pracy: Praca hybrydowa
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: June 2025
  • Podgrupa: Diehl Metering
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.01.2024
Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest DIEHL Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach (43-440) przy ul. Cieszyńskiej 1A. Będziemy przetwarzać dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Kandydatom przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdują się na stronie: https://www.diehl.com/metering/pl/centrum-obsługi-klienta/klauzula-informacyjna-rodo/

Benefity:

  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Home office
  • Dopłaty do posiłków
  • Spotkania integracyjne

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Universum
Boguslawa Bialy
Bażanowice, ul. Cieszyńska 1A
43-440 Goleszów
tel.:338566211