Ranchany Sivagnanasundaram Ranchany Sivagnanasundaram

It is important to me that we can shape our future in a sustainable way.
That is why I am with Diehl.

Specjalista ds. Zakupów Strategicznych (k/m/n)

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie międzynarodowymi przetargami i negocjacje globalnych inwestycji dla zakładów produkcyjnych Grupy Diehl na całym świecie.
  • Weryfikacja dokumentacji oraz benchmarki.
  • Negocjacje umów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe. (Preferowane kierunki: Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw, Administracja w Biznesie lub pokrewne, Elektronika, Elektrotechnika lub pokrewne).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Wiedza z zakresu obsługi i negocjacji inwestycyjnych kontraktów.
  • Doświadczenie w CAPEX i usługach.
  • Kreatywność, dokładność i komunikatywność.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: asap

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Home office

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Paulina Rosa
Pułaskiego 6, 46-100 Namysłów, Poland
Phone: +48 (77) 40 37 460

46-100 Namyslow
paulina.rosa@diehl.com