Hannes Mauz Hannes Mauz

It is important to me that we continue to be a technological leader in the future. That's why I am with Diehl.

Specjalista ds. Rozwoju Systemów testowych (k/m/n)

Twoje zadania:

  • Prowadzenie nowych projektów w obszarze testów.
  • Przygotowanie strategii testowania na bazie dokumentacji projektowej.
  • Przygotowanie sekwencji testowych  dla nowo wdrażanych projektów.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (elektronika, elektrotechnika, automatyka, informatyka).
  • Komunikatywna znajomośc języka angielskiego.
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, podstaw programowania.
  • Zaangażowanie, kreatywność i samodzielność.
Mile widziane:
  • Doświadczenie e programowaniu (znajomość środowisk: Visual Basic, C++, LabView lub TestStand).
  • Min. rok doświadczenia w dziale testów oprogramowania/ testów produktu.

  • Lokalizacja: Namysłów
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: asap

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Paulina Rosa
Pułaskiego 6, 46-100 Namysłów, Poland
Phone: +48 (77) 40 37 460

46-100 Namyslow
paulina.rosa@diehl.com