Hannes Mauz Hannes Mauz

It is important to me that we continue to be a technological leader in the future. That's why I am with Diehl.

SPECJALISTA DS. KONSTRUKCJI ELEKTRONICZNYCH/ENERGOELEKTRONICZNYCH W DZIALE DRIVES (branża HVAC/R)

Twoje zadania:

  • Rozwijanie projektów przekształtników energoelektronicznych (zasilanie sieciowe, moc do 10kW, branża HVAC/R);
  • Testowanie układów elektronicznych, przeprowadzanie obliczeń oraz badań w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i zgodności ze standardami EMC;
  • Analiza wymagań klienta i opracowywanie koncepcji produktu, wraz z przygotowaniem jego wyceny;
  • Współpraca w multidyscyplinarnym zespole projektowym, angażującym różne dziedziny w procesie tworzenia produktu;
  • Wsparcie we wdrażaniu opracowanych projektów do produkcji seryjnej;
  • Tworzenie dokumentacji oraz aktywny udział w procesie certyfikacji produktu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze projektowania układów elektronicznych i energoelektronicznych;
  • Wiedza i praktyczna znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej;
  • Doświadczenia w pomiarach i znajomości technik pomiarowych układów energoelektronicznych;
  • Doświadczenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej (EMI/EMC);
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w zespole międzynarodowym;
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielności w realizacji zadań.
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość technologii SiC, GaN;
  • Znajomość technologii 1 i 3 fazowych układów korekcji współczynnika mocy (aPFC);
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Polarion;
  • Znajomość programów: LTspice, PADS Pro.
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: zależy od indywidualnych ustaleń

Benefity:

  • Dobre połączenia komunikacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Wydarzenia sportowe
  • Dopłaty do posiłków

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Justyna Kondracka
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-048 Wrocław
justyna.kondracka@diehl.com