Monika Rädler Monika Rädler

My team is really cool. We have a great working atmosphere, we support each other and the tasks are diverse.

Specjalista ds. jakości

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie szczegółowych analiz wadliwych części oraz części pochodzących z reklamacji klientów;
  • Nadzorowanie przebiegu realizacji działań korekcyjnych oraz weryfikowanie ich efektywności;
  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej niezbędnej do prawidłowej realizacji produkcji;
  • Wsparcie w procesie tworzenia nowych rozwiązań związanych z koncepcją Industry 4.0;
  • Wsparcie projektów skoncentrowanych na zwiększenie wydajności produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek zarządzanie jakością / elektronika),
  • kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży elektronicznej (ELM) w obszarze jakości,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym oraz schematami elektronicznymi,
  • wiedza z zakresu metrologii prawnej,
  • wiedza z obszaru PowerBI (SQL, DAX) będzie dodatkowym atutem.
  • Lokalizacja: Bażanowice
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Podgrupa: Diehl Metering
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.03.2024
Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest DIEHL Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach (43-440) przy ul. Cieszyńskiej 1A. Będziemy przetwarzać dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Kandydatom przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdują się na stronie: https://www.diehl.com/metering/pl/centrum-obsługi-klienta/klauzula-informacyjna-rodo/

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Universum
Boguslawa Bialy
Bażanowice, ul. Cieszyńska 1A
43-440 Goleszów