Janina Müller Janina Müller

I'm highly satisfied with my work because what I do is appreciated and fairly paid. And that gives me a good quality of life.

Specjalista ds. Controllingu (k/m/n)

Twoje zadania:

  • Analizowanie przychodów i kosztów bieżących.
  • Przygotowanie raportów finansowych.
  • Współtworzenie budżetu rocznego oraz prognoz śródrocznych.
  • Kalkulowanie i analiza wskaźników produkcyjnych oraz okołoprodukcyjnych.
  • Udział w przygotowywaniu kalkulacji w odpowiedzi na zapytania ofertowe od klientów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki Rachunkowość, Finanse.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).
  • Zaangażowanie, dokładność i otwartość na rozwój.
  • Lokalizacja: Namysłów
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: asap

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Miejsce parkingowe

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Paulina Rosa
Pułaskiego 6, 46-100 Namysłów, Poland
Phone: +48 (77) 40 37 460

46-100 Namyslow
paulina.rosa@diehl.com