Hannes Mauz Hannes Mauz

It is important to me that we continue to be a technological leader in the future. That's why I am with Diehl.

Programista systemów wbudowanych w Dziale Napędów Elektrycznych

Twoje zadania:

  • Rozwijanie projektów przekształtników energoelektronicznych wykorzystywanych w AGD oraz HVAC/R;
  • Projektowanie i implementację nowych funkcjonalności dla mikrokontrolerów ARM;
  • Testowanie i weryfikację opracowywanych modułów pod kątem funkcjonalności oraz założonych wymagań;
  • Dokumentowanie rozwiązań oraz architektury oprogramowania;
  • Analizę wymagań klienta;
  • Utrzymywanie obecnego kodu, bibliotek i architektury rozwijanego oprogramowania.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego;
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w programowaniu systemów wbudowanych;
  • Praktycznej znajomości języków programowania: C, C++ oraz Python;
  • Praktycznej znajomości build systemów opartych na Cmake;
  • Wiedzy w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej umożliwiającej czytanie schematów;
  • Dobrej znajomości j. angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość architektury ARM;
  • Znajomość Jenkins;
  • Znajomość Git.

Będziesz pracował z technologiami: C/C++, Python, Cmake, Git, Mercurial, Jenkins, Gtest, JIRA, Confluence, Collaborator.

  • Lokalizacja: Wroclaw
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najwcześniej

Benefity:

  • Dobre połączenia komunikacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Dopłaty do posiłków

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Universum
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Justyna Kondracka
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-048 Wrocław
+48 694 552 043
justyna.kondracka@diehl.com