Dejanira Juarez Garcia Dejanira Juarez Garcia

I want to make a difference in the world. Due to my engineering skills, I can pursue this goal at Diehl.

Programista Systemów Wbudowanych w dziale Main Controls

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności dla systemów embedded (rozwiązania dla branży AGD oraz przemysłu);
  • Testowanie i weryfikacja napisanych modułów pod kątem funkcjonalności oraz wymagań (Unit Testy);
  • Dokumentowanie rozwiązań oraz architektury oprogramowania (m.in.,Doxygen, Enterprise Architect);
  • Analiza wymagań klienta

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded (możesz się pochwalić też swoimi prywatnymi projektami);
  • Doświadczenie w pracy z 16/32-bitowymi mikrokontrolerami, ARM Cortex
  • Dobra znajomość modułów peryferyjnych (GPIO, UART, I2C, SPI, DMA, Timery, etc.);
  • Bardzo dobra znajomość języka C;
  • Wiedza w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej umożliwiającej czytanie schematów;
  • Praktyczna umiejętność pracy z elektroniką: programowanie, debuggowanie, wykorzystanie narzędzi pomiarowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rozmowy z klientem);
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: Informatyka, Elektronika i pokrewne).
MILE WIDZIANE:

  • Znajomość metodologii zwinnego realizowania projektów (Scrum, Kanban);
  • Znajomość C++, Python;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Doświadcznie w pracy z Systemami typu RTOS (np. freeRTOS, embOS, Azure ThreadX)
  • Praktyczna znajomość narzędzi: Eclipse IDE, VS code, WindChill, Azure DevOps;
  • Praktyczna znajomość UML;
  • Znajomość języka niemieckiego.
CO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Bogate pakiety: Medyczny, Socjalny (dofinansowanie do posiłków dostarczanych do biura);
  • Parking dla rowerów w budynku, dofinansowanie do parkingu w centrum Wroclavia;
  • Wartościowe szkolenia specjalistyczne oraz językowe.
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Tryb pracy: Praca hybrydowa
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.08.2023

Benefity:

  • Darmowe napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Home office

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Justyna Kondracka
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-048 Wrocław
+48 694 552 043
justyna.kondracka@diehl.com