Rostyslav Yuffa Rostyslav Yuffa

There are new challenges that I can tackle everyday to continually improve things.

Inżynier – Konstruktor R&D (m/k/n)

Twoje zadania:

  • Projektowanie nowych produktów oraz udoskonalanie istniejących wyrobów;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (3d, 2d, etc) wraz z doborem materiałów oraz technologii dla części/systemów mechanicznych/mechatronicznych zgodnie ze specyfikacją i standardami, we współpracy z Klientem, dostawcami oraz działami w organizacji;
  • Zarządzanie projektami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wdrażania części/systemów od konceptu do fazy produkcji wielkoseryjnej;
  • Zarządzanie oraz wdrażanie nowych technologii, materiałów oraz rozwiązań technicznych;
  • Kontakt z dostawcami i producentami części mechanicznych oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika/Mechatronika lub pokrewne);
  • Min. 3-letnie doświadczenie, jako inżynier konstruktor (m.in. w projektowaniu komponentów z tworzyw sztucznych oraz całych systemów mechanicznych);
  • Znajomość programów CAD (preferowane: NX, SolidWorks);
  • Praktyczna znajomość: DFM, D-FMEA, itp.
  • Praktyczna wiedza z zakresu właściwości i doboru materiałów oraz technologii wytwarzania;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min.B2);
  • Wiedza z zakresu rozwoju produktu oraz wdrażania go do produkcji wielkoseryjnej;
  • Zdolność analitycznego myślenia, perfekcyjnej organizacji pracy oraz umiejętności efektywnej komunikacji zapewniającymi realizację zadań zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w obszarze rozwoju elektronicznych urządzeń sterujących oraz optycznych i dotykowych technologii;
  • Specjalistyczna wiedza z zakresu:
    • materiałów (tworzywa sztuczne, metale i pokrycia);
    • procesów produkcyjnych (wtryskiwanie, wytłaczanie, klejenie, lutowanie, itp.);
    • analiz FEA: symulacje-wytrzymałościowe, termiczne, HALT&ALT, itp.
  • Znajomość programów: SAP, MSOffice (VBA), Jira, Polarion, CREO;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego / rumuńskiego / innych języków obcych (w mowie i w piśmie).
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Tryb pracy: Praca hybrydowa
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: Indywidualne ustalenia

Benefity:

  • Dobre połączenia komunikacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Dopłaty do posiłków

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Ilona Forma
Office Wrocław
Silver Tower Center
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław, Poland

ilona.forma@diehl.com