Dejanira Juarez Garcia Dejanira Juarez Garcia

I want to make a difference in the world. Due to my engineering skills, I can pursue this goal at Diehl.

Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostawców (k/m/n)

Twoje zadania:

  • Monitorowanie i ocena wyników jakościowych dostawców.
  • Audyty dostawców w Europie i Azji.
  • Koordynacja usprawnień procesów pod kątem jakościowym.
  • Zarządzanie interdyscyplinarnymi grupami zadaniowymi (task forces management).

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek techniczny (elektronika, mechanika lub pokrewne).
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO9001-2015.
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu audytów procesu.
  • Wiedzy z zakresu narzędzi jakościowych.
  • Zdolności analitycznych i komunikacyjnych.
  • Biegłej znajomość języka angielskiego.
MILE WIDZIANE:
  • Uprawnienia audytorskie IATF 16949 i/lub VDA 6.3.
  • Doświadczenia zawodowego w Dziale Jakości i/lub w zarządzaniu dostawcami.
  • Wiedza z obszaru grup materiałowych (plastiki, mechanika, przełączniki, przyciski).
  • Lokalizacja: Wrocław lub Namysłów
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: 05-01-2023

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Home office

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Paulina Rosa
Pułaskiego 6, 46-100 Namysłów, Poland
Phone: +48 (77) 40 37 460

46-100 Namyslow
paulina.rosa@diehl.com