Rostyslav Yuffa Rostyslav Yuffa

There are new challenges that I can tackle everyday to continually improve things.

Inżynier ds. testów oprogramowania systemów wbudowanych (m/k/n)

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań, uczestnictwo w przeglądzie specyfikacji produktu;
  • Tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych na podstawie specyfikacji produktu;
  • Utrzymywanie oraz zarządzanie dokumentacją testową oraz zapewnienie jej dostępności oraz efektywności;
  • Wykonywanie testów na podstawie przypadków testowych oraz dokumentowanie ich wyników;
  • Identyfikowanie, ocena wyników oraz raportowanie defektów wykrytych podczas testów;
  • Tworzenie/ definiowanie środowiska testowego (Hardware/ Software);
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działaniami firmy w zakresie efektywnej realizacji projektu.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania;
  • Podstawowa znajomość języka programowania Python;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Elektronika, Mechatronika, Informatyka lub pokrewne);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadnia.
MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu oprogramowania systemów wbudowanych;
  • Znajomość narzędzi: Git, PyCharm / Visual Studio Code, Jira;
  • Znajomość j. niemieckiego;
  • Umiejętność lutowania;
  • Wiedza w praktycznym zastosowaniu z zakresu elektroniki;
  • Teoretyczne oraz praktycznego rozumienie procesu testowego (Certyfikat ISTQB).
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Tryb pracy: Praca stacjonarna
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: zależy od indywidualnych ustaleń

Benefity:

  • Dobre połączenia komunikacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Dopłaty do posiłków
  • Miejsce parkingowe

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Ilona Forma
Office Wrocław
Silver Tower Center
Pl. Konstytucji 3 Maja 3 p.2, 50-083 Wrocław, Poland

ilona.forma@diehl.com