Dejanira Juarez Garcia Dejanira Juarez Garcia

I want to make a difference in the world. Due to my engineering skills, I can pursue this goal at Diehl.

Inżynier ds. Seryjnego Produktu (k/m/n)

Twoje zadania:

  • Optymalizacja, poprawa ergonomii oraz zwiększenie wydajności i niezawodności procesów technologicznych.
  • Analiza zdolności produkcyjnych oraz ograniczeń procesu.
  • Koordynacja prowadzonych projektów (relokacje, transfer technologii, zakup maszyn).
  • Nadzór nad zgodnością maszyn i urządzeń z obowiązującymi wymogami oraz przepisami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie mi. średnie (preferowane wyższe ZiP, Elektronika).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Dokładność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość technik normowania czasu pracy (REFA, MTM).
  • Doświadczenie w zakresie analizy FMEA.
  • Znajomość Lean Manufacturing.
  • Znajomość SAP.
  • Lokalizacja: Namysłów
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas określony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: asap

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Paulina Rosa
Pułaskiego 6, 46-100 Namysłów, Poland
Phone: +48 (77) 40 37 460

46-100 Namyslow
paulina.rosa@diehl.com