Hannes Mauz Hannes Mauz

It is important to me that we continue to be a technological leader in the future. That's why I am with Diehl.

Inżynier Doskonalenia Procesu Produkcji

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu maksymalizację efektywności procesu produkcji,
  • analizowanie przebiegu procesów produkcyjnych na podstawie danych zawartych w bazach danych m. in. efektywności maszyn i urządzeń oraz opracowywanie standardów procesu
  • sporządzanie szczegółowych analiz i raportów służących do weryfikowania postępów w działaniu,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i rozwijanie kultury technicznej w zakładzie.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne (preferowane kierunki – informatyka, automatyka i robotyka, elektronika, budowa maszyn)
  • znajomość praktycznego zastosowanie narzędzi inżynierii i optymalizacji produkcji lean management jak np. Plant Simulation,
  • doświadczenie w prowadzeniu lub udział w projektach międzynarodowych,
  • znajomość narzędzi IT wspomagających szczegółową analizę procesu produkcji,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Lokalizacja: Bażanowice k. Cieszyna
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Tryb pracy: Praca stacjonarna
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Podgrupa: Diehl Metering
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.02.2024
Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest DIEHL Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach (43-440) przy ul. Cieszyńskiej 1A. Będziemy przetwarzać dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Kandydatom przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdują się na stronie: https://www.diehl.com/metering/pl/centrum-obsługi-klienta/klauzula-informacyjna-rodo/

Benefity:

  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program wdrożeniowy
  • Spotkania integracyjne

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Universum
Diehl Metering sp. z.o.o.
Dorota Knapik
Cieszyńska 1a
43-440  Bażanowice