Diana Holzner-Pistel Diana Holzner-Pistel

It is important to me that I can co-operate creatively with great people on innovative topics.  That's why I am with Diehl.

Asystent Działu R&D (M,K,N)

Twoje zadania:

  • Prowadzenie recepcji w dziale R&D;
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych;
  • Obsługa korespondencji oraz przesyłek kurierskich;
  • Tworzenie dokumentów wysyłkowych oraz współpraca z działem logistycznym;
  • Organizowanie, obsługa i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych;
  • Obsługa systemu SAP;
  • Organizowanie imprez firmowych oraz szkoleń;
  • Koordynacja nad flotą samochodów służbowych;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie;
  • Dbanie o bieżące wyposażenie biura w artykuły biurowe i spożywcze;
  • Zgłaszanie i kontrola nad wykonywaniem zleceń serwisowych.

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
    MILE WIDZIANE:
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Znajomość SAP (np. realizacja zamówień, xflow opisywanie i zwalnianie faktur, tworzenie zgłoszeń zapotrzebowania).
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Tryb pracy: Praca hybrydowa
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: 18 months
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: asap

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Justyna Kondracka
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-048 Wrocław
+48 694 552 043
justyna.kondracka@diehl.com