Jörn Tietjen Jörn Tietjen

It's important to me to work for a company where I can really make a difference. That's why I am with Diehl.

System Engineer

Twoje zadania:

  •  Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym;
  • Projektowanie układów sterowników, Ocenę kosztów produkcji hardware`u;
  • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC;
  • Współpracę w szerokiej grupie projektowej

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-5-letniego doświadczenia w obszarze projektowania układów elektronicznych, a w szczególności elektroniki wielkoseryjnej;
  • Dobrej wiedzy w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych;
  • Umiejętności obsługi urządzeń pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki;
  • Podstawowego doświadczenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC;
  • Wykształcenia wyższego technicznego (kierunki elektronika lub pokrewne);
  •  znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
MILE WIDZIANE:

  • Własne zrealizowane projekty elektroniczne;
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów;
  • Znajomość j.niemieckiego.
  • Lokalizacja: Poland
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Tryb pracy: Praca hybrydowa
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Podgrupa: Diehl Controls
  • Data rozpoczęcia pracy: asap

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Beruf und Familie
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Justyna Kondracka
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-048 Wrocław