IZAR@HOME

IZAR@HOME IZAR@HOME

IZAR@HOME: rozwiązanie korzystne zarówno dla dostawców, jak i dla konsumentów

Połączenie technologii radiowej IZAR z inteligentnymi licznikami pozwala zebrać ogrom danych o sieci. Zgromadzone informacje z kolei pozwalają na optymalizację wydajności przedsiębiorstwa. A gdyby tak umożliwić klientom dostęp do wybranego zakresu danych?

KONTROLA SIECI PRZEZ KONSUMENTA KORZYŚCIĄ DLA WSZYSTKICH

IZAR@HOME to aplikacja na smartfon, umożliwiająca konsumentom kontrolowanie zużycia wody i energii oraz dostarczająca informacji o licznikach i rachunkach. Dzięki tej usłudze konsumenci mogą zmienić swoje nawyki konsumpcyjne, obniżając koszty i oszczędzając cenne zasoby naturalne. Będą mogli również szybciej reagować na wycieki, ograniczając w ten sposób szkody w domu i w sieci. Dodatkowo, przedsiębiorstwo otrzyma istotne informacje na temat zachowań konsumpcyjnych, dzięki czemu będzie można lepiej przewidzieć ich potrzeby i zoptymalizować dostawy. Jednocześnie poprawie ulegnie zadowolenie i lojalność klientów.

Bezpośredni dostęp klienta do wielu informacji na stronie IZAR@HOME oznacza mniej telefonów, skarg oraz ograniczenie biurokracji. Co więcej, można wykorzystać aplikację do wysyłania informacji do konsumentów w czasie zbliżonym do rzeczywistego, np. ostrzeżeń o mrozie. IZAR@HOME jest rozwiązaniem korzystnym dla wszystkich.

FUNKCJE IZAR@HOME

Aplikacja jest wyposażona w szereg funkcji, oferujących konsumentom możliwość podglądu nawyków konsumpcyjnych i przedstawienie informacji rozliczeniowych. Można dostosować aplikację do swoich potrzeb i zdefiniować własne funkcje poprzez ich aktywację lub dezaktywację.

  • WYMAGANIA DOTYCZĄCE SMARTFONA LUB TABLETU

    WYMAGANIA DOTYCZĄCE SMARTFONA LUB TABLETU WYMAGANIA DOTYCZĄCE SMARTFONA LUB TABLETU

    Do korzystania z aplikacji IZAR@HOME potrzebny jest smartfon lub tablet z ekranem o przekątnej co najmniej 4,5 cala. Aplikacja działa na systemie operacyjnym Android™, w wersji co najmniej 8.0 (Oreo), oraz na systemie operacyjnym iOS™, w wersji co najmniej 10.2.

Like to try IZAR@HOME?

Contact us now to download and install the app demo version for free.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.