MIOTY®: NOWATORSKA ZDOLNOŚĆ PRZYŁĄCZENIOWA – PRZYSZŁOŚĆ OPOMIAROWANIA

MIOTY®: NOWATORSKA ZDOLNOŚĆ PRZYŁĄCZENIOWA – PRZYSZŁOŚĆ OPOMIAROWANIA MIOTY®: NOWATORSKA ZDOLNOŚĆ PRZYŁĄCZENIOWA – PRZYSZŁOŚĆ OPOMIAROWANIA

Mioty®: przełomowa technologia dla wielkoskalowego IoT

Stworzona, aby stać się światowym standardem dla Internetu rzeczy (IoT) technologia mioty® jest unikatowym, protokołem komunikacji bezprzewodowej stworzonym w odpowiedzi na ograniczenia innych rozwiązań sieci rozległych małej mocy (LPWAN). Dzięki opatentowanej technologii dzielenia telegramu, dane są przekazywane w wielu paczkach składowych, w różnych momentach i w różnych zakresach częstotliwości, zapewniając bezkonkurencyjną odporność na zakłócenia i wyjątkowo niskie zapotrzebowanie energetyczne. Co więcej, mioty® jest niezależne sprzętowo, skalowalne i bezpieczne. Dzięki temu jest atrakcyjną, przyszłościową opcją nadającą się do inteligentnych miast i standardu Przemysłu 4.0, jak również dla wszystkich działających w mobilności, bezpieczeństwie, zarządzaniu i opiece zdrowotnej. Przykładowo w stacjonarnych sieciach wodociągowych mioty® może pomóc przedsiębiorstwom zoptymalizować sieć dystrybucyjną dzięki analizie w czasie rzeczywistym, umożliwiającej przewidywanie i eliminowanie wycieków i innych anomalii.

Mioty for metering: Łączność nowej generacji dla systemów pomiarowych

Aby zoptymalizować sektor mioty® w pomiarach, Diehl Metering opracował rozwiązanie mioty for Metering – standard radiowy Internetu rzeczy oparty o mioty, wzbogacony o dodatkowe cechy. Aby poprawić dostępność i interoperacyjność, mioty for Metering zostało zintegrowane z Otwartym systemem opomiarowania mediów (OMS) – standardem komunikacyjnym, który umożliwia szerokiej gamie przyrządów pomiarowych i urządzeń pracę w ramach jednego systemu. A dzięki temu, że mioty dysponuje przepustowością wystarczającą, by dostarczać dane w wymaganej ilości i częstotliwości oraz przy niezbędnej niezawodności, przedsiębiorstwa użyteczności mogą korzystać z zalet umowy o gwarantowanym wysokim poziomie usług (SLA). Ponadto, mioty for Metering zaprojektowano, aby zapewnić optymalną kompatybilność z aplikacjami do rozliczania zużycia mediów i wysokosprawnej analityki w oparciu o dane historyczne. Oferuje również przedsiębiorstwom zręczność niezbędną do dostosowania się do przyszłych wymagań.

W sieci stacjonarnej, mioty for Metering można połączyć z urządzeniem IZAR IoT Gateway Compact firmy Diehl Metering jako stacją bazową, aby udostępnić bogactwo nowych możliwości w aplikacjach inteligentnego pomiaru i inteligentnych miast.

Na przykład, w połączeniu z HYDRUS 2.0, technologia mioty for Metering pozwala w pełni wykorzystać wyjątkową wydajność licznika, jego zasięg i zdolność do zbierania danych w trudno dostępnych miejscach. Można wykorzystać te cenne dane, aby zbudować dokładniejszy obraz obecnej sytuacji i przewidzieć wyzwania i możliwości sieci w przyszłości

Moc dla nowych możliwości w zakresie pomiaru i nie tylko

Jak możemy pomóc Ci w odkrywaniu możliwości IoT z wykorzystaniem mioty®

Jako współtwórca mioty® oraz ekspert w projektach IoT, możemy pomóc Ci chwytać okazje i uczynić Twoją działalność jeszcze bardziej elastyczną. Nasz zespół będzie wspierał Cię w trakcie całego procesu tworzenia IoT poprzez przejrzyste mapowanie wszystkich procesów i dostosowywanie rozwiązania do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz mógł lepiej odpowiadać na potrzeby klientów końcowych i mieszkańców. A podczas sesji szkoleniowych IoT poznasz dane wejściowe i wyjściowe różnych technologii Internetu rzeczy, włącznie z mioty®.

Twój partner we wdrażaniu mioty for Metering i więcej

Diehl Metering ma udokumentowane testy pilotażowych sieci mioty® stosowanych w miastach inteligentnych w całej Europie. Nasze doświadczenie obejmuje cały łańcuch wartości usług użyteczności publicznej (sprzęt, oprogramowanie i usługi doradcze). A nasze doświadczenie w dziedzinie usług użyteczności publicznej oznacza, że wiemy, jak w pełni wykorzystać mioty for Metering w Twojej sieci.

Przez naszą Usługę planowania sieci IoT, możemy pomóc Ci w optymalizacji sposobu, w jaki korzystasz z mioty® i innych technologii przyłączeniowych. Współpracując z naszymi specjalistami ds. Internetu rzeczy, zdefiniujesz ambicje dotyczące sieci i wybierzesz technologie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Możemy również wspierać Cię w urzeczywistnieniu tej sieci IoT, dzięki naszej usłudze wdrażania sieci IoT.

W przyszłości, mioty® będzie oferowało całe mnóstwo nowych możliwości dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej, inteligentnych miast, inteligentnego parkowania i o wiele więcej.

Jesteś zainteresowany/-a? Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami w celu zyskania spersonalizowanej analizy Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej o mioty
Odkryj więcej rozwiązań ze środowiska mioty

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.