Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest częścią naszego DNA

W ostatnich latach zrównoważony rozwój stał się koniecznością dla firm na całym świecie – ale w Diehl Metering od dawna jest to nasz priorytet. Od samego początku dostarczaliśmy rozwiązania, które pomagają ludziom efektywniej wykorzystywać zasoby naturalne naszej planety, co jest jednym z fundamentów zrównoważonego rozwoju. Dzisiaj rozszerzyliśmy nasze zobowiązania, aby objąć każdy aspekt w tym odpowiedzialny biznes, wzrost gospodarczy w odniesieniu do środowiska i dobrostanu społecznego.

Przede wszystkim uważamy, że naszym obowiązkiem jest nie tylko zachowywać się w sposób zrównoważony, ale także wzmacniać to samo zachowanie u innych ludzi, od naszych pracowników po naszych klientów i społeczności, którym służą.

 • Raport o zrównoważonym rozwoju

  Raport o zrównoważonym rozwoju Raport o zrównoważonym rozwoju

  Tylko ci, którzy działają, mogą coś zmienić.
  Dlatego Diehl Metering realizuje ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

  Raport o zrównoważonym rozwoju 2021 podkreśla ważne tematy i wyzwania stojące przed Diehl Metering w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. Czytelnicy dowiadują się również o sukcesach i celach zarządzania zrównoważonym rozwojem firmy, a także o działaniach firmy w obszarze ochrony środowiska, pracowników, bezpieczeństwa pracy i odpowiedzialności społecznej.

  Dowiedz się więcej w naszym Raporcie o zrównoważonym rozwoju

 • PODPISANIE GLOBALNEGO KONTRAKTU NARODÓW ZJEDNOCZONYCH

  PODPISANIE GLOBALNEGO KONTRAKTU NARODÓW ZJEDNOCZONYCH PODPISANIE GLOBALNEGO KONTRAKTU NARODÓW ZJEDNOCZONYCH

  W 2021 roku podpisujemy UN Global Compact, dobrowolną inicjatywę firm na rzecz zrównoważonego świata. Ten pakt Organizacji Narodów Zjednoczonych określa 10 zasad dotyczących praw człowieka, pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji, dając nam ramy do bardziej odpowiedzialnego prowadzenia działalności. W ramach naszego zaangażowania w RAMACH Globalnego Kontraktu  w 2022 roku opublikujemy coroczny raport „Communication on Progress”.

  Oprócz tego, że jest dla nas szansą na podzielenie się naszymi działaniami na rzecz budowania bardziej zrównoważonej przyszłości, raport jest ważnym narzędziem do oceny naszych postępów i dalszego wyznaczania nowych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

 • Empower a sustainable future

  Empower a sustainable future Empower a sustainable future

  W Diehl Metering, zrównoważony rozwój zawsze był w centrum naszej działalności. Teraz chcemy, aby było to coś, co wszyscy robią razem. Chcemy być katalizatorem zmian, umożliwiając wszystkim i wszędzie budowanie bardziej zrównoważonej przyszłości. Christofa Bosbacha, przedstawiamy nasze pozycjonowanie marki oraz myślenie, które stoi za naszym nowym hasłem "Empower a sustainable future".

   Obejrzyj film

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.