Nasza misja

Nasza misja Nasza misja
 • PO PIERWSZE SATYSFAKCJA KLIENTA

  PO PIERWSZE SATYSFAKCJA KLIENTA PO PIERWSZE SATYSFAKCJA KLIENTA

  Służ klientom przez długi czas i twórz wartość dodaną.
  Naszym celem są nasi klienci i współpracujemy z nimi. Nasza pasja do innowacji wspiera ich wzmacnianie i tworzy wartość dodaną. Każdy pracownik jest „dostawcą rozwiązań” dla naszych klientów zewnętrznych i wewnętrznych.
  Filozofia ta dotyczy każdego działu Diehl Metering, ponieważ prawdziwą współpracę można osiągnąć tylko poprzez zbiorowe zaangażowanie. Razem zobowiązujemy się do jakości i dążymy do trwałego partnerstwa, pozostając wiernym sobie i naszym klientom.

 • NASI LUDZIE NAS PROWADZĄ

  NASI LUDZIE NAS PROWADZĄ NASI LUDZIE NAS PROWADZĄ

  Promuj umiejętności i wspólną kulturę.
  Wzmacniamy i inspirujemy naszych ludzi, szanując każdego z ich własną indywidualną osobowością. Czerpiemy naszą siłę / Czerpiemy naszą firmę z naszych różnych talentów i różnorodnej perspektywy, jednocześnie zachęcając do przedsiębiorczości i podejmowania decyzji. Wspieramy naszych pracowników w ich rozwoju i chęci podejmowania nowych obowiązków, bycia bardziej zwinnymi i innowacyjnymi. Uczenie się przez całe życie pomaga dostosować się do zmieniających się sytuacji i wymagań, a także rozwijać się w każdym dziale Diehl Metering.

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO NASZ OBOWIĄZEK

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO NASZ OBOWIĄZEK ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO NASZ OBOWIĄZEK

  Kreowanie wzrostu wzrostu.
  Pomagamy oszczędzać zasoby naszej planety oraz zapewniamy rentowny i zrównoważony rozwój. Doskonałość, do której dążymy, pochodzi z poświęcenia i pasji, które wkładamy w naszą pracę każdego dnia.
  Dążymy do ciągłego doskonalenia i zawsze jesteśmy gotowi pójść o krok dalej. Nasi udziałowcy pokładają duże zaufanie w naszej wydajności i sile innowacyjności. Inwestują w nasze pomysły, aby zapewnić zrównoważony rozwój z korzyścią dla naszych klientów i firmy.
  W ten sposób przyczyniamy się do oszczędzania zasobów naszej planety i wnosimy ważny wkład w przyszły rozwój Grupy Diehl.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.