please select language

Rozwiązania

Automatyczny odczyt liczników (AMR/AMI)

Jako dostawca wody i energii potrzebujesz elastycznego rozwiązania do zdalnego odczytu wskazań liczników, dopasowanego do Twoich konkretnych potrzeb. Bez względu na to, czy interesuje Cię rozwiązanie do mobilnego odczytu liczników (Automatic Meter Reading — AMR), czy wysoce wydajna sieć komunikacyjna (Advanced Metering Infrastructure — AMI), albo połączenie tych dwóch systemów, możemy zaoferować szeroką gamę rozwiązań komunikacyjnych. 

Od ponad 20 lat Diehl Metering, lider w dziedzinie AMR/AMI, korzysta ze swojej technologii IZAR RADIO do niezawodnego zbierania danych z szerokiej gamy liczników w terenie i przekazywania ich do platformy programowej IZAR. W ten sposób nasze rozwiązania tworzą ciągły strumień danych — od urządzenia pomiarowego po monitoring, zarządzanie danymi i analizę. Możesz otrzymywać dokładne wartości odczytu dla danej daty, na przykład dla daty wprowadzenia się lub wyprowadzenia się z lokalu, łatwo i skutecznie poprzez odczyt mobilny lub w sieci stacjonarnej.

Specjalnie z myślą o dostawcach kilku mediów, rozwiązania Diehl Metering zaprojektowano tak, aby umożliwiały odczyt liczników wody, energii cieplnej, gazu i energii elektrycznej we wszystkich sektorach, z użyciem tej samej infrastruktury. Pozwala to zredukować koszt w przeliczeniu na punkty odczytu i zwiększyć całkowitą wydajność.

Korzystając z naszych wysoce elastycznych, adaptatywnych rozwiązań do automatycznego zapisu danych zużycia, będziemy Twoim niezawodnym partnerem na drodze do digitalizacji.

Mobile Solutions
Fixed Network Solutions
Diehl Stiftung & Co. KG © 2018