please select language

Firma

Lokalizacje

Pomagamy klientom na całym świecie efektywnie i racjonalnie wykorzystywać zasoby naturalne i energię. Dla sukcesu gospodarczego. Zrównoważony rozwój ekologiczny. Dla ludzkości.

Smart in Solutions

Dzięki rozwiązaniu Diehl Metering jesteś po bezpiecznej stronie, bez względu na to, jak w nadchodzących latach zostaną opracowane standardy technologiczne.

Rynki

Dostosowujemy nasze rozwiązania i usługi do wyzwań stawianych przez międzynarodowe rynki. W ten sposób możemy każdemu klientowi zaproponować indywidualne rozwiązanie skutecznie dające przewagę w przyszłości.

Historia

Jako jeden z najważniejszych graczy na rynku, Diehl Metering jest synonimem innowacyjnych technologii i inteligentnego pomiaru. To my definiujemy historię technologii pomiarowych. I to już od 1862 roku. Specjalnie dla Państwa przedstawiamy w skrócie 150...

Odpowiedzialność społeczna

Stoimy przed wielkimi wyzwaniami: zmiany klimatyczne, globalizacja i digitalizacja wymuszają ponowne zastanowienie się nad różnymi sferami życia. Dotyczy to naszych relacji z naturą oraz podejścia do innych ludzi, ale również naszych działań jako przeds...
Diehl Stiftung & Co. KG © 2018