Pytania i odpowiedzi

Często zadawane pytania

Na tej stronie staramy się informować jak najdokładniej o wszystkim, co należy wiedzieć na temat procesu składania podań o pracę. Jeśli nadal masz pytania, prosimy sprawdzić poniżej katalog często zadawanych pytań, uporządkowany według ogólnych tematów, co ułatwia orientację. 

 • Jaki jest najlepszy sposób, aby przesłać podanie o pracę?

  Wszystkie podania są rozpatrywane z taką samą uwagą, ale najwygodniejszym sposobem zgłoszenia kandydatury, zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, jest internetowe narzędzie do przesyłania podań o pracę. Należy pamiętać, że narzędzie jest dostępne tylko w przypadku aplikacji o pracę w niemieckich, polskich oraz francuskich oddziałach. W przypadku oddziału międzynarodowego należy skontaktować się z osobą rekrutującą lokalnie.

 • Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy w Diehl?

  W części Portal pracy na naszej stronie dotyczącej kariery można znaleźć wszystkie aktualne wakaty w Diehl. Niemniej jednak równie chętnie przyjmujemy aplikacje bez ogłoszenia.

 • Co powinno zawierać podanie?

  Należy koniecznie przesłać list motywacyjny, życiorys (CV) oraz wszystkie zdobyte certyfikaty (świadectwo ukończenia szkoły średniej,  dyplom uczelni wyższej, dyplom doktorski, świadectwa pracy i dalszego szkolenia itd.).

 • Czy można edytować internetowe podanie o pracę po jego złożeniu?

  Tak, można przeglądać aplikację w dowolnym czasie za pośrednictwem indywidualnego konta kandydata w systemie internetowym. W przypadku gdybyś zapomniał czegoś lub zauważył błąd, istnieje możliwość dokonania zmiany w profilu osobowym w późniejszym terminie. Ponadto możliwe jest przesyłanie dodatkowych danych i tym samym dostarczanie pomocniczych informacji osobie rekrutującej.