Jak złożyć aplikację

It's my job to cultive talents for the future of automotive innovations. It's my job to cultive talents for the future of automotive innovations.

Międzynarodowy charakter firmy Diehl był ważnym powodem złożenia aplikacji.

Yang Yinghan, specjalista ds. kadr, wspiera organizację szkoleń w oddziale Diehl Metall w Chinach.

Zrób pierwszy krok do swojej przyszłości w Diehl

Każda podróż zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku. W przypadku Twojej kariery w Diehl tym krokiem jest złożenie aplikacji. Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami dotyczącymi aplikacji oraz procedur, aby prawidłowo wypełnić potrzebne dokumenty.

Jak zacząć

Istnieją dwa podstawowe sposoby składania podań o pracę: przez internetowy portal pracy (dostępny tylko w Niemczech, Polsce oraz Francji) lub e-mailem, przy czym pierwsza metoda jest najszybsza i najprostsza dla obu stron. Aplikacja powinna zawierać następujące dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys,
  • świadectwa szkolne lub indeksy akademickie (jeżeli są dostępne).

Jeśli masz już doświadczenie zawodowe, należy załączyć:

  • oficjalne potwierdzenie kwalifikacji zawodowych,
  • świadectwa pracy (jeżeli są dostępne).

Prosimy zawsze pamiętać o zasadzie: tak dużo, jak to konieczne, tak mało, jak to tylko możliwe. Aplikacja powinna być krótka, zwięzła i na temat. W przypadku zainteresowania Twoją aplikacją zaprosimy Cię na spotkanie, które stanowi niepowtarzalną okazję do uzyskania więcej informacji na nasz temat, jak również zaprezentowania swojej osoby, umiejętności oraz doświadczeń.

Aplikacje można składać na różne stanowiska w tym samym czasie. W przypadku gdy na naszym portalu pracy nie ma aktualnych ofert, które pasowałyby do Twojego profilu i zainteresowań, chętnie przyjmujemy aplikacje wysyłane bez ogłoszenia. Cenimy ludzi, którzy wykazują inicjatywę. Zatrzymamy Twoją aplikację na wypadek, gdyby pojawiła się odpowiednia oferta. Osoby ubiegające się o staż lub pracę w ramach projektu dyplomowego powinny skontaktować się z nami na trzy do sześciu miesięcy przed planowaną datą rozpoczęcia pracy.

Aplikacja poprzez e-mail i portal pracy

Portal pracy na stronie dotyczącej kariery jest najprostszym sposobem, aby skontaktować się z nami. Tutaj można znaleźć wszystkie aktualne oferty pracy w Diehl. Nazwisko odpowiedzialnej osoby rekrutującej jest widoczne w dolnej części ogłoszenia o pracę. W przypadku aplikacji składanych z obszaru Niemiec, Polski oraz Francji można skorzystać z portalu pracy bezpośrednio przez link na stronie internetowej ogłoszenia o pracę. Prosimy pamiętać, aby przesłać wszystkie istotne dokumenty, jak wyjaśniono powyżej.

Można przejrzeć swoją aplikację w dowolnym czasie, wchodząc na indywidualne konto kandydata. Dopuszczalne jest też ubieganie się o kilka posad jednocześnie, zatem ewentualna odmowa ze strony firmy lub kandydata będzie się odnosić tylko do danego podania.

Należy pamiętać, że nie ma możliwości tymczasowego przechowywania aplikacji w celu wprowadzenia dalszych poprawek lub w związku z przerwą w wypełnianiu. Nie należy się jednak tym przejmować: formularz jest bardzo krótki i proces aplikacji można zakończyć podczas jednej sesji. Gdyby się okazało, iż przesłane dokumenty zawierają błąd lub wymagają uzupełnienia, istnieje możliwość dokonania zmiany danych osobowych w późniejszym terminie.

Jeśli w ogłoszeniu o pracę wskazano adres e-mail, należy użyć go do złożenia aplikacji. Czekamy na Twoje dokumenty dołączone w formacie PDF. Prosimy pisać bezpośrednio do właściwej osoby do kontaktu w poszczególnych oddziałach. 

Należy pamiętać, że portal pracy nie działa w przypadku aplikacji na stanowiska poza terenem Niemiec, Polski oraz Francji. Takie podania należy wysłać e-mailem do odpowiedzialnej osoby rekrutującej wymienionej w opisie stanowiska pracy.

Co dalej

Zależy nam, aby ​​cały proces był dla Ciebie możliwie najprostszy: jeśli jesteś zainteresowany ubieganiem się o pracę w naszej firmie, to od ogłoszenia o pracę do końcowego wniosku dzieli Cię tylko kilka kroków.

Otrzymasz potwierdzenie e-mailem wkrótce po odebraniu przez nas podania o pracę. Jednocześnie aplikacja zostanie przekazana właściwej osobie rekrutującej, która zweryfikuje Twoje dokumenty. Następnie to samo zrobi odpowiednia osoba na stanowisku kierowniczym, a potem osoba rekrutująca skontaktuje się z Tobą.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.