Aplikacja bez ogłoszenia

W Diehl nagradza się za inicjatywę.

Laura Hautmann, kierownik ds. pozyskiwania talentów, jest odpowiedzialna za promowanie marki Diehl jako pracodawcy.

Skorzystaj z szansy, jaką daje Diehl

Twoja aplikacja jest zawsze mile widziana, nawet jeśli nie odnosi się do wakatu, który jest aktualnie ogłaszany. Jeżeli masz pewność, że Diehl to właściwy wybór i jeśli jesteś gotowy wykazać się cierpliwością, żeby to udowodnić, dobrym sposobem na dostanie się do świata Diehl może być aplikacja wysyłana bez ogłoszenia.

Inicjatywa mile widziana

Uwaga: jeśli ubiegasz się o pracę w Niemczech, pamietaj, żeby przesłać swoją aplikację bez ogłoszenia do Ogólnokorporacyjnego działu kadr. Aplikację możesz złożyć tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą w Polsce kliknij na interesujący Cię oddział i zaaplikuj bezpośrednio do danego oddziału za pomocą systemu:

Spontaniczne podania o pracę poza terenem Niemiec, Polski oraz Francji należy przesyłać mailowo do odpowiedniego oddziału Diehl.

Przedmiotem zainteresowania Diehl są zasadniczo następujące dyscypliny naukowe:

  • elektrotechnika,
  • inżynieria komunikacyjna,
  • automatyka i techniki sterowania,
  • technika wysokiej częstotliwości,
  • inżynieria maszyn,
  • fizyka,
  • inżynieria przemysłowa,
  • ekonomia,
  • inżynieria lotnicza i kosmiczna,
  • informatyka.

Dla tych, którzy mają gruntowne wykształcenie, dobre oceny, silną determinację oraz osobowość pasującą do naszej firmy rysują się ogromne możliwości rozwoju w strukturach organizacji. Diehl to aktywna na całym świecie grupa firm, w której ponad 17 000 pracowników wspólnie kształtuje technologie przyszłości. Jeśli będziemy przekonani o  Twoich umiejętnościach oraz osobowości spójnej z naszymi wartościami, znajdziemy sposób, abyś stał się częścią historii organizacji, w którą sukces wpisany jest od lat.

Na co należy zwrócić uwagę

Istnieje tylko jedna podstawowa różnica pomiędzy aplikacją w związku z konkretną ofertą a aplikacją bez ogłoszenia: czas. Ze względu na fakt, że po otrzymaniu aplikacji bez ogłoszenia należy najpierw poczekać na odpowiedni wakat, zazwyczaj proces rekrutacji trwa trochę dłużej niż w przypadku podania w odpowiedzi na konkretną ofertę.

Osobami, które przysyłają do naszych niemieckich oddziałów aplikacje bez ogłoszenia, zajmuje się Ogólnokorporacyjny dział kadr. Jego pracownicy trzymają pieczę nad całym wachlarzem ofert pracy w Grupie Diehl i przekażą Twoje podanie do oddziału, do którego mógłbyś się zakwalifikować. Jeżeli Twoja kandydatura spotka się z pozytywną oceną i będzie istniał odpowiedni wakat, oddział bezpośrednio złoży Ci atrakcyjną ofertę.

Wyjątkiem są oddziały w Polsce oraz Francji, do których możesz bezpośrednio przesłać swoją aplikację „bez ogłoszenia”, bez konieczności przesyłania jej do Ogólnokorporacyjnego Działu Kadr w Niemczech.