Aplikacja bez ogłoszenia

W Diehl nagradza się za inicjatywę.

Laura Hautmann, Kierownik działu kadr, jest odpowiedzialna za promowanie marki Diehl jako pracodawcy.

Skorzystaj z szansy, jaką daje Diehl

Twoja aplikacja jest zawsze mile widziana, nawet jeśli nie odnosi się do wakatu, który jest aktualnie ogłaszany. Jeżeli masz pewność, że Diehl to właściwy wybór i jeśli jesteś gotowy wykazać się cierpliwością, żeby to udowodnić, dobrym sposobem na dostanie się do świata Diehl może być aplikacja wysyłana bez ogłoszenia.

Inicjatywa mile widziana

Uwaga: jeśli ubiegasz się o pracę w Niemczech, pamietaj, żeby przesłać swoją aplikację bez ogłoszenia do Ogólnokorporacyjnego działu kadr. Aplikację możesz złożyć tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą w Polsce kliknij na interesujący Cię oddział i zaaplikuj bezpośrednio do danego oddziału za pomocą systemu:

Spontaniczne podania o pracę poza terenem Niemiec, Polski oraz Francji należy przesyłać mailowo do odpowiedniego oddziału Diehl.

Przedmiotem zainteresowania Diehl są zasadniczo następujące dyscypliny naukowe:

  • elektrotechnika,
  • inżynieria komunikacyjna,
  • automatyka i techniki sterowania,
  • technika wysokiej częstotliwości,
  • inżynieria maszyn,
  • fizyka,
  • inżynieria przemysłowa,
  • ekonomia,
  • inżynieria lotnicza i kosmiczna,
  • informatyka.

Dla tych, którzy mają gruntowne wykształcenie, dobre oceny, silną determinację oraz osobowość pasującą do naszej firmy rysują się ogromne możliwości rozwoju w strukturach organizacji. Diehl to aktywna na całym świecie grupa firm, w której ponad 17 000 pracowników wspólnie kształtuje technologie przyszłości. Jeśli będziemy przekonani o  Twoich umiejętnościach oraz osobowości spójnej z naszymi wartościami, znajdziemy sposób, abyś stał się częścią historii organizacji, w którą sukces wpisany jest od lat.

Na co należy zwrócić uwagę

Istnieje tylko jedna podstawowa różnica pomiędzy aplikacją w związku z konkretną ofertą a aplikacją bez ogłoszenia: czas. Ze względu na fakt, że po otrzymaniu aplikacji bez ogłoszenia należy najpierw poczekać na odpowiedni wakat, zazwyczaj proces rekrutacji trwa trochę dłużej niż w przypadku podania w odpowiedzi na konkretną ofertę.

Osobami, które przysyłają do naszych niemieckich oddziałów aplikacje bez ogłoszenia, zajmuje się Ogólnokorporacyjny dział kadr. Jego pracownicy trzymają pieczę nad całym wachlarzem ofert pracy w Grupie Diehl i przekażą Twoje podanie do oddziału, do którego mógłbyś się zakwalifikować. Jeżeli Twoja kandydatura spotka się z pozytywną oceną i będzie istniał odpowiedni wakat, oddział bezpośrednio złoży Ci atrakcyjną ofertę.

Wyjątkiem są oddziały w Polsce oraz Francji, do których możesz bezpośrednio przesłać swoją aplikację „bez ogłoszenia”, bez konieczności przesyłania jej do Ogólnokorporacyjnego Działu Kadr w Niemczech.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.