Rozwój kierowniczy

Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami. Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami.

Firma Diehl to idealny pracodawca, pozwalający rozwinąć skrzydła.

Christiane Prinz, kierownik ds. kontrolingu w Diehl AKO oraz dyrektor ds. finansów i kontrolingu DCS, kieruje obszarami kontrolingu w firmach Diehl AKO Stiftung & Co. KG oraz Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Dążenie do doskonałości

Wiedza techniczna jest niezbędna dla Diehl, ale wysoce zmotywowana i wykwalifikowana kadra kierownicza jest tak samo ważna dla sukcesu na rynkach światowych. To jest cel naszego rozwoju kierowniczego.

Wspólne działania rozwojowe

Stanowiska pracy w dziedzinach technicznych, którymi zajmuje się Diehl, są tak zróżnicowane jak nasze działy. Ale nie można tego powiedzieć o obszarach, takich jak księgowość, finanse i controling, zasoby ludzkie, zaopatrzenie i informatyka: tu profile stanowisk są do siebie podobne niezależnie od działu.

Dlatego promujemy nasze talenty i młodych profesjonalistów w tych dziedzinach w obrębie całej grupy. To zwiększa ich możliwości zatrudnienia oraz otwiera drzwi międzynarodowej kariery. Stawiamy na naszych pracowników, wypełniając większość wakatów na wszystkich szczeblach, w kraju i za granicą, własnymi wewnętrznymi kandydatami.

Rozwój kierowniczy Rozwój kierowniczy

Jak to działa

Program rozwoju kierowniczego koncentruje się na pracownikach z dużym potencjałem. Rady składające się z kadry kierowniczej regularnie dzielą się informacjami i doświadczeniami w celu promowania młodszych i starszych pracowników z potencjałem w obrębie całej grupy.

Aktywne zarządzanie talentami gwarantuje, że obiecujący pracownicy będą mogli optymalnie się rozwijać, a to sprawia, że ​​możliwości rozwoju kariery zawodowej oraz środki dotyczące kwalifikacji w dziedzinie finansów, controlingu, zasobów ludzkich, zaopatrzenia oraz informatyki są dostępne na całym świecie.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.