Grupa ekspercka Diehl

Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych. Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych.

Międzynarodowy charakter firmy Diehl był ważnym powodem złożenia aplikacji.

Dr. Joachim Barenz, starszy inżynier oraz kierownik ds. technicznych, jest odpowiedzialny za rozwój systemów czujników na podczerwień w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Wzbogacenie wiedzy technicznej

Przez pomoc grupy eksperckiej w Diehl umożliwiamy wymianę zawodową w firmie. Tutaj eksperci techniczni rozwijają swoje umiejętności personalne i zawodowe oraz wymieniają się strategicznie cenną wiedzą dla własnych korzyści i dla dobra całej grupy.

Jak zdobywamy przewagę techniczną

Wysoko wykwalifikowani pracownicy są najcenniejszym aktywem Grupy Diehl. Oprócz dobrze wykształconych menadżerów, to właśnie praca technicznych ekspertów, ich pomysły i rozwiązania zwiększają naszą przewagę w wielu dziedzinach współczesnego życia i pracy. Promowanie takich ekspertów jest więc tak samo ważne dla Diehl, jak promowanie menadżerów przez istniejące grupy pracowników z potencjałem. Program działa od 2-3 lat, obejmuje regularne seminaria i dotyczy całej firmy.