Specjalista ds. personalnych

Moim zadaniem jest mobilizowanie zespołu do wspólnego wysiłku na rzecz jakości w opomiarowaniu wody. Moim zadaniem jest mobilizowanie zespołu do wspólnego wysiłku na rzecz jakości w opomiarowaniu wody.

Moim zadaniem jest mobilizowanie zespołu do wspólnego wysiłku na rzecz jakości w opomiarowaniu wody.

Agata Kukuła, Kierownik Produkcji, zarządza działem produkcji liczydeł w Diehl Metering Sp. z o.o.

W Diehl: przyszłość jest w Twoich rękach!

Obecnie ponad 16 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviations i Metering. Diehl Metering skupia specjalistyczną wiedzę potężnych graczy w branży pomiarowej. Nasze inteligentne rozwiązania zarządzania zasobami naturalnymi i energią pomagają naszym partnerom na całym świecie w ich efektywnym i rozsądnym wykorzystywaniu. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową scieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Do naszego HR-owego teamu poszukujemy osoby, która wesprze nas w obszarze zarówno administracji kadrowej, rekrutacji jak i w szkoleniach czy rozwoju pracowników.

Specjalista ds. personalnych

Do Twoich zadań należeć będzie dbanie o rekrutację pracowników, czyli wszystkie czynności począwszy od zamieszczenia ogłoszeń, poprzez codzienny kontakt z agencjami pracy, z którymi współpracujemy, uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych po koordynowanie onboardingu.

Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za takie procesy administracyjne jak zatrudnianie, ewidencje czasu pracy czy szkolenia okresowe.

Będziesz również wsparciem dla naszych pracowników i kierowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów z zakresu prawa pracy, czasu pracy i szkoleń.

Wspólnie będziemy planować i realizować akcje employer brandingowe wśród społeczności lokalnej czy na uczelniach wyższych.

Poszukujemy osoby:

- z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w Dziale Kadr, znającej przepisy prawa pracy,
- lubiącej pracę z dokumentami, przy wprowadzaniu danych,
- znającej język angielski na poziomie co najmniej B1 – umożliwi to komunikację z innymi oddziałami Diehl Metering za granicą,
- otwartej na ludzi, życzliwej,
- z głową otwartą na wiedzę i nowe doświadczenia.


W zamian oferujemy wsparcie na każdym etapie rozwoju i dzielenie się wiedzą.

Damy Ci szansę na rozwój osobisty – po wdrożeniu w tematy kadrowo-płacowe umożliwimy Ci udział w projektach związanych z EB czy rozwojem pracowników.

Damy Ci przestrzeń do realizacji własnych pomysłów.

Po okresie wdrożenia będziesz mogła/mógł pracować hybrydowo w ruchomym systemie czasu pracy.

Umożliwimy Ci korzystanie z platformy szkoleniowej i naukę angielskiego przez eTutor.

Oferujemy Ci dostateczną przestrzeń dla rozwijania własnego potencjału i poświęcaniu się rozwojowi zawodowemu według własnego uznania, bo w firmie Diehl jesteś częścią koncernu działającego na całym świecie.

Zainteresowany(a)? Podziel się z nami entuzjazmem do wiodących technologii przyszłości. Złóż aplikację!

Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest DIEHL Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach (43-440) przy ul. Cieszyńskiej 1A. Będziemy przetwarzać dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Kandydatom przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdują się na stronie: https://www.diehl.com/metering/pl/centrum-obsługi-klienta/klauzula-informacyjna-rodo/

  • trendence Award

Diehl Metering sp.z.o.o.
Dorota Knapik
Bażanowice, ul. Cieszyńska 1a
43-440 Goleszów
tel.: 884 205 029

Utwórz PDF

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.