Inżynier ds. certyfikacji

Moim zadaniem jest dbanie o standardy jakości w innowacyjnych rozwiązaniach. Moim zadaniem jest dbanie o standardy jakości w innowacyjnych rozwiązaniach.

Moim zadaniem jest dbanie o standardy jakości w innowacyjnych rozwiązaniach.

Ana Kubis, Operator i Audytor ISO, monitoruje produkcję komponentów do urządzeń kuchennych w Diehl Controls w Polsce.

W Diehl: przyszłość jest w Twoich rękach!

Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Do naszego oddziału we Wrocławiu na stanowisko:

Inżynier ds. certyfikacji

Szukamy właśnie Ciebie!

Inżynier ds. certyfikacji będzie współpracował ze wszystkimi inżynierami pracującymi w centrum R&D Diehl we Wrocławiu, jak również będzie współuczestniczył w testach laboratoryjnych modułów, systemów oraz całych urządzeń. Współpraca będzie związana z wymaganiami bezpieczeństwa oraz EMC dla sterowników i gotowych produktów. Głównym zadaniem Inżyniera ds. Certyfikacji będzie zapewnienie zgodności produktów, sterowników z wymaganiami, tak aby mogły one być bez przeszkód umieszczone na rynku.Będziesz odpowiedzialny/a m. in. za:

 • Weryfikację projektów w trakcie rozwoju w związku z wymaganiami bezpieczeństwa (dyrektywy LVD oraz RED, functional safety, Cybersecurity);
 • Weryfikację rozwiązań sprzętowych i programowych na zgodność z normami;
 • Śledzenie zmian standardów / norm / dyrektyw UE;
 • Współpracę z instytucjami certyfikującymi produkty (VDE, UL, CSA, Intertek i inne) na poziomie technicznym.

Oczekujemy:

 • Wykształcenia technicznego lub statusu studenta minimum trzeciego roku studiów (kierunki np. Elektronik, Informatyk);
 • Znajomości i zrozumienia zasad działania układów sprzętowych oraz rozwiązań programowych;
 • Znajomości typologii komponentów elektronicznych;
 • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
Dodatkowymi atutami będą:
 • Doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych / programowaniu układów mikroprocesorowych;
 • Znajomość architektury systemów pracujących na platformach 8-32bit;
 • Znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
 • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;
 • Możliwość ciągłego pogłębiania wiedzy (dostęp do platformy e-learningowej: Diehl Learning World);
 • Pakiety: Medyczny, Socjalny, Relokacyjny;

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim i j.angielskim poprzez nasz system E-Recruiting za pomocą przycisku: “Aplikuj tutaj/Apply here" znajdującego się poniżej.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!Diehl Controls Polska Sp. z o.o. laureat XIX edycji PIP „Pracodawca – organizator bezpiecznych warunków pracyW aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oto nasze potencjalne benefity:

 • Diehl_Website_Karriere-Benefits_Icons_v08

  Elastyczne godziny pracy

 • Diehl_Website_Karriere-Benefits_Icons_v08

  Przedsiębiorstwo rodzinne

 • Diehl_Website_Karriere-Benefits_Icons_v08

  Program wdrożeniowy

 • Diehl_Website_Karriere-Benefits_Icons_v08

  Dopłaty do posiłków

 • trendence Award

Diehl Controls Polska Sp. z o .o.
Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 50-048 Wroclaw
Justyna Koczaj
rekrutacja.dc@diehl.com

Aplikuj tutaj Utwórz PDF

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.