Grupa Diehl

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości. Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.

Ana Laura Manca, Inżynier ds. konstrukcji narzędzi, Zapewnienie właściwych narzędzi  dla naszych pomysłów.

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem. Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.

Boris Bosnjak, inżynier ds. oprogramowania, tworzy inteligentne rozwiązania w oddziale Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną. Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.

Simone Rüther, inżynier ds. produkcji, jest odpowiedzialna za realizację oraz monitorowanie kompleksowych projektów produkcyjnych w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas. Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.

Gergö Mezei, Head of Logistics, ider zespołu, odpowiedzialny za proces logistyki w Diehl Aviation na Węgrzech.

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby. Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.

Dino Tsoumakis, dyrektor działu programowania, projektuje najnowocześniejsze technologie big data i analizy danych dla klientów na całym świecie w Diehl Metering w Niemczech.

Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie. Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie.

Laura Hautmann (Kierownik działu kadr) i Thomas Hafner (zastępca dyrektora Skarbu Grupy)

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość. Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Cindy Söllner i Matthias Tischner

Grupa Diehl: od odlewni do globalnego gracza

Diehl Stiftung & Co. KG jest międzynarodową grupą przemysłową o długiej tradycji sięgającej 1902 roku. W naszych pięciu pionach zatrudniamy ponad 16 000 pracowników w około 60 miejscach na całym świecie – i wciąż się rozwijamy. Nasz sukces opiera się na doświadczeniu, a także na szerokiej gamie produktów w różnych dziedzinach działalności gospodarczej i sektorach przemysłu.

Co reprezentujemy

Grupa Diehl reprezentuje wysoką jakość oraz pionierstwo technologiczne. Nasze ośrodki badawczo-rozwojowe są zorientowane na rynek, a procesy stale udoskonalane. Dlatego też możemy zaoferować klientom produkty i usługi, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia ich indywidualnych potrzeb.

Partnerzy doceniają nas ze względu na portfolio produktów oraz trwałą współpracę opartą na prawdziwym partnerstwie – pomaga nam w tym zbiór zasad, według których żyjemy i które kultywujemy nie tylko w kontaktach z naszymi klientami, ale również z pracownikami. Jesteśmy działającą globalnie rodzinną firmą, a nasz personel jest zróżnicowany kulturowo i głęboko przywiązany do firmy. Diehl oferuje pracownikom miejsca pracy z gwarancją bezpieczeństwa i ciągłości zatrudnienia, dzięki czemu każdy z nich może rozwijać się zawodowo ze wsparciem wiarygodnego partnera. 

Nasza historia

Na początku XX wieku Margret i Heinrich Diehl prawdopodobnie nie wyobrażali sobie, że ich niewielkie, niemieckie przedsiębiorstwo będzie pewnego dnia działać na całym świecie od Meksyku po Chiny. Mała rodzinna odlewnia w Norymberdze rozpoczęła działalność w 1902 roku, produkując okucia i odlewy przeznaczone do nagrobków oraz do innych celów – i szybko stała się prosperującą firmą przemysłową. Syn pary, Karl Diehl, znacząco rozszerzył działalność firmy, która stała się przedsiębiorstwem opartym na technologii z oddziałami na całym świecie.

Dziś Diehl jest rodzinną grupą przedsiębiorstw z pięcioma pionami i generuje obroty w wysokości ponad 3 mld euro na całym świecie.

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • Stworzenie krótkiego podsumowania dla ścisłego kierownictwa w ramach miesięcznej sprawozdawczości grupy trwa nie dłużej niż trzy godziny.
  • Każdego roku około 40 utalentowanych osób z siedmiu krajów bierze udział w programie grup A i B pracowników z potencjałem.
  • 25 procent kadry pracującej poza swoim krajem znajduje się w Chinach.
  • Firma prowadzi obecnie nabór na około 300 stanowisk.
  • „Firma może być prowadzona tylko z optymizmem”: filozofia Karla Diehla jest nadal aktualna.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.