Grupa Diehl

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.

Ana Laura Manca, Inżynier ds. konstrukcji narzędzi, Zapewnienie właściwych narzędzi  dla naszych pomysłów.

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.

Boris Bosnjak, inżynier ds. oprogramowania, tworzy inteligentne rozwiązania w oddziale Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.

Simone Rüther, inżynier ds. produkcji, jest odpowiedzialna za realizację oraz monitorowanie kompleksowych projektów produkcyjnych w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.

Gergö Mezei, Head of Logistics, ider zespołu, odpowiedzialny za proces logistyki w Diehl Aviation na Węgrzech.

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.

Dino Tsoumakis, dyrektor działu programowania, projektuje najnowocześniejsze technologie big data i analizy danych dla klientów na całym świecie w Diehl Metering w Niemczech.

Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie.Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie.

Laura Hautmann (dyrektor ds. pozyskiwania talentów) i Thomas Hafner (zastępca dyrektora Skarbu Grupy)

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Cindy Söllner i Matthias Tischner

Grupa Diehl: od odlewni do globalnego gracza

Diehl Stiftung & Co. KG jest międzynarodową grupą przemysłową o długiej tradycji sięgającej 1902 roku. W naszych pięciu pionach zatrudniamy ponad 16 000 pracowników w około 60 miejscach na całym świecie – i wciąż się rozwijamy. Nasz sukces opiera się na doświadczeniu, a także na szerokiej gamie produktów w różnych dziedzinach działalności gospodarczej i sektorach przemysłu.

Co reprezentujemy

Grupa Diehl reprezentuje wysoką jakość oraz pionierstwo technologiczne. Nasze ośrodki badawczo-rozwojowe są zorientowane na rynek, a procesy stale udoskonalane. Dlatego też możemy zaoferować klientom produkty i usługi, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia ich indywidualnych potrzeb.

Partnerzy doceniają nas ze względu na portfolio produktów oraz trwałą współpracę opartą na prawdziwym partnerstwie – pomaga nam w tym zbiór zasad, według których żyjemy i które kultywujemy nie tylko w kontaktach z naszymi klientami, ale również z pracownikami. Jesteśmy działającą globalnie rodzinną firmą, a nasz personel jest zróżnicowany kulturowo i głęboko przywiązany do firmy. Diehl oferuje pracownikom miejsca pracy z gwarancją bezpieczeństwa i ciągłości zatrudnienia, dzięki czemu każdy z nich może rozwijać się zawodowo ze wsparciem wiarygodnego partnera. 

Nasza historia

Na początku XX wieku Margret i Heinrich Diehl prawdopodobnie nie wyobrażali sobie, że ich niewielkie, niemieckie przedsiębiorstwo będzie pewnego dnia działać na całym świecie od Meksyku po Chiny. Mała rodzinna odlewnia w Norymberdze rozpoczęła działalność w 1902 roku, produkując okucia i odlewy przeznaczone do nagrobków oraz do innych celów – i szybko stała się prosperującą firmą przemysłową. Syn pary, Karl Diehl, znacząco rozszerzył działalność firmy, która stała się przedsiębiorstwem opartym na technologii z oddziałami na całym świecie.

Dziś Diehl jest rodzinną grupą przedsiębiorstw z pięcioma pionami i generuje obroty w wysokości ponad 3 mld euro na całym świecie.

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcyLiczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • Stworzenie krótkiego podsumowania dla ścisłego kierownictwa w ramach miesięcznej sprawozdawczości grupy trwa nie dłużej niż trzy godziny.
  • Każdego roku około 40 utalentowanych osób z siedmiu krajów bierze udział w programie grup A i B pracowników z potencjałem.
  • 25 procent kadry pracującej poza swoim krajem znajduje się w Chinach.
  • Firma prowadzi obecnie nabór na około 300 stanowisk.
  • „Firma może być prowadzona tylko z optymizmem”: filozofia Karla Diehla jest nadal aktualna.