Diehl Metering

Troszczę się o ochronę globalnych zasobów poprzez wdrażanie rozwiązań z zakresu inteligentnego opomiarowaniaTroszczę się o ochronę globalnych zasobów poprzez wdrażanie rozwiązań z zakresu inteligentnego opomiarowania
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Troszczę się o ochronę globalnych zasobów poprzez wdrażanie rozwiązań z zakresu inteligentnego opomiarowania

Benjamin Strauß, menedżer Customer Solution Center, oferuje naszym klientom atrakcyjne rozwiązania i usługi z zakresu inteligentnego opomiarowania, wraz z łącznością IoT i oprogramowaniem w Diehl Metering w Niemczech. 

Moim zadaniem oraz mojego międzynarodowego zespołu jest zapewnienie sprawdzonych oraz funkcjonalnych rozwiązań.Moim zadaniem oraz mojego międzynarodowego zespołu jest zapewnienie sprawdzonych oraz funkcjonalnych rozwiązań.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem oraz mojego międzynarodowego zespołu jest zapewnienie sprawdzonych oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Roland Gottschalk, Head of Section Validation & Approvals oraz jego zespół chcą zagwarantować 100% zadowolenia klienta z rozwiązań oferowanych przez Diehl Metering.

Moim zadaniem jest opracowywanie procesów produkcyjnych dla wysokiej jakości produktów z zakresu opomiarowania.Moim zadaniem jest opracowywanie procesów produkcyjnych dla wysokiej jakości produktów z zakresu opomiarowania.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest opracowywanie procesów produkcyjnych dla wysokiej jakości produktów z zakresu opomiarowania.

Ramona Friedl, inżynier ds. procesów, projektuje w pełni automatyczne linie produkcyjne w Diehl Metering w Niemczech.

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.

Dino Tsoumakis, dyrektor działu programowania, projektuje najnowocześniejsze technologie big data i analizy danych dla klientów na całym świecie w Diehl Metering w Niemczech.

Diehl Metering: nieograniczone możliwości

Diehl Metering to dostawca oferujący pełny zakres usług oraz produktów kompletnego procesu od produkcji liczników do fakturowania bazującego na ich wskazaniach. Firma zatrudnia 1700 pracowników na całym świecie i kształtuje tę branżę od ponad 150 lat. Korzystając z bardzo dokładnych liczników i inteligentnych rozwiązań systemowych, umożliwiamy ekonomiczne i ekologiczne użytkowanie wody, energii cieplnej, gazu i energii elektrycznej.

 

Co reprezentujemy

Diehl Metering obejmuje wszystkie segmenty zasobów naturalnych dzięki poszczególnym systemom i zintegrowanym rozwiązaniom komunikacyjnym, biorącymi pod uwagę zarówno wymogi prawne, wymogi klientów, a także specyfikę poszczególnych krajów i rynków.

Produkty i usługi Diehl Metering pozwalają klientom wykorzystać znaczne możliwości poprawy efektywności w procesach księgowych, rozliczeniowych i obsługi, dzięki czemu użytkownik końcowy ma zapewnioną przejrzystość niezbędną do zaoszczędzenia kosztów energii oraz zasobów naturalnych. Przyczyniamy się do ich oszczędności oraz przyjaznego dla środowiska wykorzystywania.

Nasze technologie i produkty

Rocznie w naszych zakładach produkujemy ponad 7 milionów liczników i ok. 5 milionów modułów radiowych, które dostarczamy do klientów na całym świecie. Od wielu lat wysiłki związane z rozwojem w Diehl Metering koncentrują się na rozwiązaniach komunikacyjnych.

Obecnie nasi klienci mogą liczyć na kompleksową ofertę innowacyjnej bezprzewodowej technologii odczytu oraz M-bus, jak i oprogramowania do zarządzania danymi. Precyzyjne pomiary zużycia mediów za pomocą zdalnego odczytu i transmisji danych zużycia są niezbędne do zarządzania pozyskanymi danymi,mającymi na celu zaoszczędzenie kosztów energii oraz zasobów naturalnych.

Ze względu na ujednoliconą komunikację- zużycie wody, energii cieplnej, gazu i energii elektrycznej może być odczytywane za pośrednictwem jednego systemu.

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcyLiczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • Jeden z naszych członków zarządu rozpoczął karierę w Diehl od stażu.
  • Sto dwadzieścia lat temu stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy pierwszy wodomierz.
  • Całkowite zużycie energii można zmniejszyć o 20%, jeśli dane na temat zużycia będą zrozumiałe dla użytkowników końcowych.
  • Dzięki rozwiązaniu Diehl Metering pojazd przejeżdżający z prędkością 50 km/h może dokonać odczytu licznika.