Diehl Metering

Troszczę się o ochronę globalnych zasobów poprzez wdrażanie rozwiązań z zakresu inteligentnego opomiarowania Troszczę się o ochronę globalnych zasobów poprzez wdrażanie rozwiązań z zakresu inteligentnego opomiarowania
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Troszczę się o ochronę globalnych zasobów poprzez wdrażanie rozwiązań z zakresu inteligentnego opomiarowania

Benjamin Strauß, menedżer Customer Solution Center, oferuje naszym klientom atrakcyjne rozwiązania i usługi z zakresu inteligentnego opomiarowania, wraz z łącznością IoT i oprogramowaniem w Diehl Metering w Niemczech. 

Moim zadaniem oraz mojego międzynarodowego zespołu jest zapewnienie sprawdzonych oraz funkcjonalnych rozwiązań. Moim zadaniem oraz mojego międzynarodowego zespołu jest zapewnienie sprawdzonych oraz funkcjonalnych rozwiązań.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem oraz mojego międzynarodowego zespołu jest zapewnienie sprawdzonych oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Roland Gottschalk, Head of Section Validation & Approvals oraz jego zespół chcą zagwarantować 100% zadowolenia klienta z rozwiązań oferowanych przez Diehl Metering.

Moim zadaniem jest opracowywanie procesów produkcyjnych dla wysokiej jakości produktów z zakresu opomiarowania. Moim zadaniem jest opracowywanie procesów produkcyjnych dla wysokiej jakości produktów z zakresu opomiarowania.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest opracowywanie procesów produkcyjnych dla wysokiej jakości produktów z zakresu opomiarowania.

Ramona Friedl, inżynier ds. procesów, projektuje w pełni automatyczne linie produkcyjne w Diehl Metering w Niemczech.

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby. Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.

Dino Tsoumakis, dyrektor działu programowania, projektuje najnowocześniejsze technologie big data i analizy danych dla klientów na całym świecie w Diehl Metering w Niemczech.

Diehl Metering: nieograniczone możliwości

Diehl Metering to dostawca oferujący pełny zakres usług oraz produktów kompletnego procesu od produkcji liczników do fakturowania bazującego na ich wskazaniach. Firma zatrudnia 1700 pracowników na całym świecie i kształtuje tę branżę od ponad 150 lat. Korzystając z bardzo dokładnych liczników i inteligentnych rozwiązań systemowych, umożliwiamy ekonomiczne i ekologiczne użytkowanie wody, energii cieplnej, gazu i energii elektrycznej.

 

Co reprezentujemy

Diehl Metering obejmuje wszystkie segmenty zasobów naturalnych dzięki poszczególnym systemom i zintegrowanym rozwiązaniom komunikacyjnym, biorącymi pod uwagę zarówno wymogi prawne, wymogi klientów, a także specyfikę poszczególnych krajów i rynków.

Produkty i usługi Diehl Metering pozwalają klientom wykorzystać znaczne możliwości poprawy efektywności w procesach księgowych, rozliczeniowych i obsługi, dzięki czemu użytkownik końcowy ma zapewnioną przejrzystość niezbędną do zaoszczędzenia kosztów energii oraz zasobów naturalnych. Przyczyniamy się do ich oszczędności oraz przyjaznego dla środowiska wykorzystywania.

Nasze technologie i produkty

Rocznie w naszych zakładach produkujemy ponad 7 milionów liczników i ok. 5 milionów modułów radiowych, które dostarczamy do klientów na całym świecie. Od wielu lat wysiłki związane z rozwojem w Diehl Metering koncentrują się na rozwiązaniach komunikacyjnych.

Obecnie nasi klienci mogą liczyć na kompleksową ofertę innowacyjnej bezprzewodowej technologii odczytu oraz M-bus, jak i oprogramowania do zarządzania danymi. Precyzyjne pomiary zużycia mediów za pomocą zdalnego odczytu i transmisji danych zużycia są niezbędne do zarządzania pozyskanymi danymi,mającymi na celu zaoszczędzenie kosztów energii oraz zasobów naturalnych.

Ze względu na ujednoliconą komunikację- zużycie wody, energii cieplnej, gazu i energii elektrycznej może być odczytywane za pośrednictwem jednego systemu.

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • Jeden z naszych członków zarządu rozpoczął karierę w Diehl od stażu.
  • Sto dwadzieścia lat temu stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy pierwszy wodomierz.
  • Całkowite zużycie energii można zmniejszyć o 20%, jeśli dane na temat zużycia będą zrozumiałe dla użytkowników końcowych.
  • Dzięki rozwiązaniu Diehl Metering pojazd przejeżdżający z prędkością 50 km/h może dokonać odczytu licznika.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.