Diehl Metall

Dbam o to, aby z metali powstawały produkty do codziennego zastosowania. Dbam o to, aby z metali powstawały produkty do codziennego zastosowania.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby z metali powstawały produkty do codziennego zastosowania.

Thomas Scheidgen, mistrz wytłaczania rur, troszczy się o sprawny przebieg produkcji w oddziale Diehl Metall w Niemczech.
 

Dbam o to, aby metal miał odpowiedni kształt. Dbam o to, aby metal miał odpowiedni kształt.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby metal miał odpowiedni kształt.

Thomas Danilowicz, kierownik produkcji, jest odpowiedzialny za produkcję taśm zimnowalcowanych ze stopów na bazie miedzi w oddziale Diehl Metall w Niemczech.

Dbam o to, aby różne metale były przetapiane w coś wyjątkowego. Dbam o to, aby różne metale były przetapiane w coś wyjątkowego.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby różne metale były przetapiane w coś wyjątkowego.

Erkan Göcer, pracownik odlewni, wyposaża piece odlewnicze w metale, z których odlewane są mosiężne sworznie w oddziale Diehl Metall w Niemczech.

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości. Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.

Ana Laura Manca, Inżynier ds. konstrukcji narzędzi, Zapewnienie właściwych narzędzi  dla naszych pomysłów.

Diehl Metall: kształtowanie trwałych wartości

Diehl Metall oferuje zaawansowane rozwiązania przetwórstwa metali. Portfolio obejmuje wysokiej jakości pręty, rury, kształtowniki i odkuwki oraz komponenty przewodzące do specjalnych zastosowań. Popyt na te produkty istnieje od wielu lat wśród tradycyjnych gałęzi przemysłu, jak i wśród klientów, którzy reprezentują nowoczesne megatrendy w zakresie opieki zdrowotnej, gospodarki wodnej, energii odnawialnych, technologii ekologicznych i mobilności.  

Co reprezentujemy

Z portfolio obejmującym wszystkie gałęzie przemysłu, technologicznym know-how i międzynarodową siecią produkcyjną odpowiadamy na wyzwania i trendy przyszłości. Wtórne stopy z zamkniętym obiegiem metali i innowacyjne materiały kompozytowe z Diehl Metall przyczyniają się do jakości i niezawodności niezliczonych produktów codziennego użytku. 

Nasze technologie i produkty

W dziedzinie wyrobów odlewanych i ciągnionych zajmujemy się produkcją złożonych, wysokiej jakości prętów, rur i kształtowników od dziesięcioleci. Produkty wykonane z ponad 50 stopów miedzi są obecnie produkowane dla klientów krajowych i międzynarodowych w branży samochodowej oraz maszynowej, w sektorze elektronicznym, jak również w branży grzewczej i sanitarnej. Nowe stopy do specjalnych zastosowań są poszukiwane coraz częściej.

W dziedzinie odkuwek dla złożonych części kutych firma jest liderem na rynku wysokiej jakości pierścieni synchronizatorów wykonywanych z mosiądzu i stali dla przemysłu motoryzacyjnego. W połączeniu z dużym wyborem innowacyjnych warstw tarcia, takich jak węgiel, nasze pierścienie optymalizują tarcie i właściwości ścierne części przesyłowych odpowiedzialnych za dynamikę jazdy.

W branży metalowej Diehl rozwija i produkuje komponenty przewodzące do specjalnych zastosowań przede wszystkim dla przemysłu samochodowego i elektronicznego. Wszystkie główne etapy łańcucha tworzenia wartości, od produkcji półproduktów, wytłaczania/technologii formowania metalu i poszycia do tworzenia zintegrowanych produktów w procesie formowania wtryskowego, znajdują się w jednym miejscu, co pozwala nam na zapewnianie klientom kompleksowej obsługi.

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • Nasi pracownicy wyprodukowali ponad miliard pierścieni synchronizatorów od lat 50. XX wieku. Jeśli wszystkie pierścienie zostałyby umieszczone w jednej linii, okrążyłaby ona całą kulę ziemską ponad dwa razy.
  • Nasz dział inwestuje 450 000 euro rocznie na działania szkoleniowe dla pracowników.
  • Około 45% osób zatrudnionych w naszym zakładzie macierzystym w Röthenbach pracuje tam od ponad 25 lat.
  • W zakresie wyrobów odlewanych i ciągnionych roczna produkcja prętów, rur i kształtowników wystarczy do pokonania odległości między Ziemią a Księżycem.
  • W 2014 roku 2 mld sztuk złączy stykowych ze strefą tworzącą z otworem w płytce pasowanie wciskowe Schempp + Decker zostało wyprodukowanych po raz pierwszy.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.