Diehl Defence

Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych. Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych.

Dr. Joachim Barenz, starszy inżynier oraz kierownik ds. technicznych, jest odpowiedzialny za rozwój systemów czujników na podczerwień w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię. Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię.

Martin Link, inżynier ds. rozwoju, jest odpowiedzialny za systemy chłodzenia Kryo w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Dbam o to, aby z pomysłów powstawały gotowe do produkcji seryjnej produkty. Dbam o to, aby z pomysłów powstawały gotowe do produkcji seryjnej produkty.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby z pomysłów powstawały gotowe do produkcji seryjnej produkty.

Thomas Müller, mechanik narzędziowy, produkuje przy zastosowaniu czasochłonnej pracy ręcznej i z bardzo dużą dokładnością narzędzia do naszej produkcji seryjnej w Diehl Defence w Niemczech.

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną. Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.

Simone Rüther, inżynier ds. produkcji, jest odpowiedzialna za realizację oraz monitorowanie kompleksowych projektów produkcyjnych w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Diehl Defence: technologie dla najlepszych

Diehl Defence jest kompetentnym partnerem krajowych i międzynarodowych sił zbrojnych od ponad 50 lat. Ponad 2900 osób pracuje w tej dywizji, zapewniając optymalną ochronę i wyposażenie sił zbrojnych w oparciu o ciągłe badania, rozwój i najnowocześniejsze produkty i usługi.

Co reprezentujemy

Różne konflikty i zagrożenia w wielu regionach dzisiejszego świata stawiają nowe wyzwania dla sił zbrojnych. Diehl Defence jako czołowy specjalista w sektorze obronnym dostosowuje rozwój produktów i usług o wysokiej wydajności do wymogów nowych misji sił zbrojnych i ciągle się udoskonala Nasza misja: dostarczanie niezbędnego sprzętu na czas i w ramach budżetu.

Nasze technologie i produkty

Spektrum produktów Diehl Defence obejmuje pociski kierowane, amunicję średniego i dużego kalibru dla wojsk lądowych, sił powietrznych i marynarki wojennej, a także systemy nadzoru, ochrony i szkolenia do zastosowań wojskowych. Ponadto nasze portfolio obejmuje opracowywanie i produkowanie kluczowych elementów technologicznych, takich jak moduły podczerwieni, bezpieczniki i specjalne akumulatory.

Ciągłe zaangażowanie działu w badania i rozwój, jak również wysoka motywacja pracowników stanowią podstawę długotrwałego sukcesu Diehl Defence.

  • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

    Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
    • Nasza precyzja obróbki mechanicznej daje możliwość wywiercenia dziury w jednym ludzkim włosie.
    • Pociski kierowane produkcji Diehl cieszą się zaufaniem pilotów na całym świecie i są standardowym uzbrojeniem nowoczesnych samolotów bojowych.
    • Amunicja kierowana, która jest w stanie trafić w cel z odległości 100 km z dokładnością do jednego metra, może być doskonalona z Twoją pomocą.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.