Diehl Defence

Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych.Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o rozwój innowacyjnych oraz wydajnych technologii obronnych.

Dr. Joachim Barenz, starszy inżynier oraz kierownik ds. technicznych, jest odpowiedzialny za rozwój systemów czujników na podczerwień w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię.Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię.

Martin Link, inżynier ds. rozwoju, jest odpowiedzialny za systemy chłodzenia Kryo w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Dbam o to, aby z pomysłów powstawały gotowe do produkcji seryjnej produkty.Dbam o to, aby z pomysłów powstawały gotowe do produkcji seryjnej produkty.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby z pomysłów powstawały gotowe do produkcji seryjnej produkty.

Thomas Müller, mechanik narzędziowy, produkuje przy zastosowaniu czasochłonnej pracy ręcznej i z bardzo dużą dokładnością narzędzia do naszej produkcji seryjnej w Diehl Defence w Niemczech.

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.

Simone Rüther, inżynier ds. produkcji, jest odpowiedzialna za realizację oraz monitorowanie kompleksowych projektów produkcyjnych w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Diehl Defence: technologie dla najlepszych

Diehl Defence jest kompetentnym partnerem krajowych i międzynarodowych sił zbrojnych od ponad 50 lat. Ponad 2700 osób pracuje w tej dywizji, zapewniając optymalną ochronę i wyposażenie sił zbrojnych w oparciu o ciągłe badania, rozwój i najnowocześniejsze produkty i usługi.

Co reprezentujemy

Różne konflikty i zagrożenia w wielu regionach dzisiejszego świata stawiają nowe wyzwania dla sił zbrojnych. Diehl Defence jako czołowy specjalista w sektorze obronnym dostosowuje rozwój produktów i usług o wysokiej wydajności do wymogów nowych misji sił zbrojnych i ciągle się udoskonala Nasza misja: dostarczanie niezbędnego sprzętu na czas i w ramach budżetu.

Nasze technologie i produkty

Spektrum produktów Diehl Defence obejmuje pociski kierowane, amunicję średniego i dużego kalibru dla wojsk lądowych, sił powietrznych i marynarki wojennej, a także systemy nadzoru, ochrony i szkolenia do zastosowań wojskowych. Ponadto nasze portfolio obejmuje opracowywanie i produkowanie kluczowych elementów technologicznych, takich jak moduły podczerwieni, bezpieczniki i specjalne akumulatory.

Ciągłe zaangażowanie działu w badania i rozwój, jak również wysoka motywacja pracowników stanowią podstawę długotrwałego sukcesu Diehl Defence.

  • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

    Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcyLiczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
    • Nasza precyzja obróbki mechanicznej daje możliwość wywiercenia dziury w jednym ludzkim włosie.
    • Pociski kierowane produkcji Diehl cieszą się zaufaniem pilotów na całym świecie i są standardowym uzbrojeniem nowoczesnych samolotów bojowych.
    • Amunicja kierowana, która jest w stanie trafić w cel z odległości 100 km z dokładnością do jednego metra, może być doskonalona z Twoją pomocą.