Diehl Controls

Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.

Timothy Davis, menedżer sprzedaży, jest odpowiedzialny za obsługę klientów w Diehl Controls w Niemczech.

Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami.Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami.

Christiane Prinz, kierownik ds. kontrolingu w Diehl AKO oraz dyrektor ds. finansów i kontrolingu DCS, kieruje obszarami kontrolingu w firmach Diehl AKO Stiftung & Co. KG oraz Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Dbam o to, aby dostawy docierały do naszych klientów na czas.Dbam o to, aby dostawy docierały do naszych klientów na czas.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby dostawy docierały do naszych klientów na czas.

Stefan Wespel, mistrz przemysłowy, kieruje obszarem produkcyjnym High Volume Center B w oddziale Diehl Controls w Niemczech.

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.

Boris Bosnjak, inżynier ds. oprogramowania, tworzy inteligentne rozwiązania w oddziale Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Diehl Controls: mądre rozwiązania przyszłości

Diehl Controls jest jednym z czołowych międzynarodowych producentów i dostawców urządzeń sterujących oraz napędów dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Zatrudnia około 3700 pracowników w Niemczech, Chinach, Polsce, Meksyku i USA. Ma ponad 50 lat doświadczenia w opracowywaniu produktów elektromechanicznych i elektronicznych.

Co reprezentujemy

Poza wysoką jakością, funkcjonalnością i efektywnością energetyczną w naszej działalności koncentrujemy się przede wszystkim na ostrożnym korzystaniu z zasobów i konkurencyjnej cenie produktów. Centra kompetencyjno-rozwojowe firmy stale zapewniają naszym pracownikom doskonalenie wiedzy i umiejętności.

To dlatego jesteśmy w stanie dobrze wykorzystać wybitny, fachowy know-how i technologiczne zasoby, co sprawia, że wszystkie etapy opracowywania produktu odbywają się w jednym miejscu. Renomowani, międzynarodowi producenci markowych urządzeń AGD liczą na jakość i niezawodność naszych produktów.

Nasze technologie i produkty

Diehl Controls opracowuje i produkuje zespoły elektroniczne i komponenty systemów, od indywidualnych rozwiązań do kompletnych układów, które są dostarczane bezpośrednio na linie produkcyjne naszych klientów. Jako jeden z czołowych dostawców systemów napędowych dla przemysłu AGD, obecnie produkujemy łącznie 2 mln różnorodnych produktów.

Nasze produkty są najbardziej nowoczesne i zaspokajają obecne zapotrzebowanie na produkty przyjazne dla środowiska, np. innowacyjne rozwiązania zarządzania energią opracowane w segmencie inteligentnego domu. Wraz ze strategicznymi partnerami technologicznymi został przedstawiony inteligentny system Eco, który łączy się z i kontroluje wszystkie generatory energii, urządzenia pamięci i odbiorniki w budynku lub domu.

 

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcyLiczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • W ciągu jednego roku montujemy około 1,6 mld elementów SMD. Ułożone jeden na drugim byłyby aż 180 razy wyższe od Mount Everest.
  • Jedna piąta wszystkich dużych urządzeń gospodarstwa domowegow Europie zawiera opracowane przez nas technologie.
  • W globalnych centrach rozwojowych i zespołach innowacyjnych pracuje 250 pracowników.
  • Przeciętnie nasi pracownicy w Niemczech pracują w Diehl Controls ponad 17 lat.