Diehl Controls

Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta. Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.

Timothy Davis, menedżer sprzedaży, jest odpowiedzialny za obsługę klientów w Diehl Controls w Niemczech.

Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami. Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby decyzje były podejmowane na solidnej podstawie, popartej liczbami.

Christiane Prinz, kierownik ds. kontrolingu w Diehl AKO oraz dyrektor ds. finansów i kontrolingu DCS, kieruje obszarami kontrolingu w firmach Diehl AKO Stiftung & Co. KG oraz Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Dbam o to, aby dostawy docierały do naszych klientów na czas. Dbam o to, aby dostawy docierały do naszych klientów na czas.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby dostawy docierały do naszych klientów na czas.

Stefan Wespel, mistrz przemysłowy, kieruje obszarem produkcyjnym High Volume Center B w oddziale Diehl Controls w Niemczech.

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem. Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.

Boris Bosnjak, inżynier ds. oprogramowania, tworzy inteligentne rozwiązania w oddziale Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Diehl Controls: mądre rozwiązania przyszłości

Diehl Controls jest jednym z czołowych międzynarodowych producentów i dostawców urządzeń sterujących oraz napędów dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Zatrudnia około 3700 pracowników w Niemczech, Chinach, Polsce, Meksyku i USA. Ma ponad 50 lat doświadczenia w opracowywaniu produktów elektromechanicznych i elektronicznych.

Co reprezentujemy

Poza wysoką jakością, funkcjonalnością i efektywnością energetyczną w naszej działalności koncentrujemy się przede wszystkim na ostrożnym korzystaniu z zasobów i konkurencyjnej cenie produktów. Centra kompetencyjno-rozwojowe firmy stale zapewniają naszym pracownikom doskonalenie wiedzy i umiejętności.

To dlatego jesteśmy w stanie dobrze wykorzystać wybitny, fachowy know-how i technologiczne zasoby, co sprawia, że wszystkie etapy opracowywania produktu odbywają się w jednym miejscu. Renomowani, międzynarodowi producenci markowych urządzeń AGD liczą na jakość i niezawodność naszych produktów.

Nasze technologie i produkty

Diehl Controls opracowuje i produkuje zespoły elektroniczne i komponenty systemów, od indywidualnych rozwiązań do kompletnych układów, które są dostarczane bezpośrednio na linie produkcyjne naszych klientów. Jako jeden z czołowych dostawców systemów napędowych dla przemysłu AGD, obecnie produkujemy łącznie 2 mln różnorodnych produktów.

Nasze produkty są najbardziej nowoczesne i zaspokajają obecne zapotrzebowanie na produkty przyjazne dla środowiska, np. innowacyjne rozwiązania zarządzania energią opracowane w segmencie inteligentnego domu. Wraz ze strategicznymi partnerami technologicznymi został przedstawiony inteligentny system Eco, który łączy się z i kontroluje wszystkie generatory energii, urządzenia pamięci i odbiorniki w budynku lub domu.

 

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • W ciągu jednego roku montujemy około 1,6 mld elementów SMD. Ułożone jeden na drugim byłyby aż 180 razy wyższe od Mount Everest.
  • Jedna piąta wszystkich dużych urządzeń gospodarstwa domowegow Europie zawiera opracowane przez nas technologie.
  • W globalnych centrach rozwojowych i zespołach innowacyjnych pracuje 250 pracowników.
  • Przeciętnie nasi pracownicy w Niemczech pracują w Diehl Controls ponad 17 lat.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.