Diehl Aviation

Moim zadaniem jest ciągłe doskonalenie branży lotniczej. Moim zadaniem jest ciągłe doskonalenie branży lotniczej.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest ciągłe doskonalenie branży lotniczej.

Sandra Rocholl, Dyrektor ds. Zarządzania Jakością, odpowiedzialna za produkcję systemów oświetlenia i kontroli systemów w Diehl Aviation w Niemczech.

Troszczę się, aby w kabinie dostępne było światło polarne. Troszczę się, aby w kabinie dostępne było światło polarne.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Troszczę się, aby w kabinie dostępne było światło polarne.

Emil Pitschujew, menedżer projektu, projektuje wraz ze swoim zespołem systemy do nowoczesnych kabin samolotów w Diehl Aerospace w Niemczech.

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas. Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.

Gergö Mezei, Head of Logistics, ider zespołu, odpowiedzialny za proces logistyki w Diehl Aviation na Węgrzech.

Diehl Aviation: latanie przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Diehl Aviation jest jednym z przodujących partnerów największych międzynarodowych producentów samolotów, którzy polegają na nas w zakresie awioniki i integracji kabiny, a także zarządzania obiegiem wody i powietrza. 5300 pracowników w naszych oddziałach sprawia, że możliwe jest połączenie nowoczesnej technologii, indywidualnie dostosowanych do klienta projektów oraz najlepszej obsługi i bezpieczeństwa pasażerów oraz członków załogi.

Co reprezentujemy

Jako entuzjastyczni eksperci lotniczy i kluczowi dostawcy w zakresie awioniki i integracji kabin jesteśmy ważnym partnerem dla międzynarodowego przemysłu lotniczego. Niektórzy z klientów, dla których pracujemy, to główni producenci samolotów, takich jak Airbus, Boeing, Eurocopter i Embraer, a także producenci programów wojskowych, takich jak Tornado, Eurofighter i A400M. Dostarczamy producentom samolotów, jak i przewoźnikom najnowsze koncepcje kabiny, które spełniają szereg wymagań, takich jak najwyższy standard bezpieczeństwa, krótki czas montażu, dostosowany do klienta projekt i wysokie standardy ekologiczne.

Ponadto dzięki obiektom obsługi klienta,  Diehl Aviation oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie konserwacji i napraw modułów Diehl Aerospace, Diehl Aircabin i Diehl Comfort. Poza tym oferujemy tak zwane rozwiązania modernizacyjne dla już latających samolotów. Należą do nich zarówno zestawy konstrukcyjne do odnawiania wnętrza kabiny, jak i modernizacji urządzeń awionicznych na pokładzie samolotu.

Nasze technologie i produkty

Zintegrowane portfolio produktów Diehl Aviation obejmuje wiele różnych systemów awionicznych i modułów kabiny. Produkty Diehl Aircabin obejmują syntetyczne komponenty do samolotów komercyjnych, a w szczególności wnętrza kabin, wnętrza kabin VIP, przestrzenie do przechowywania, kabiny załogi, a także części przewodów i makiety. Rozwiązania awioniczne, oświetlenie kabiny, a także elektronika kabiny są częścią asortymentu Diehl Aerospace. Podczas gdy moduły Diehl Comfort Modules mają kluczowe znaczenie w łazienkach i toaletach na pokładzie, moduły Diehl Service Modules są częścią kambuzów w samolotach komercyjnych. AOA Apparatebau specjalizuje się w zarządzaniu obiegiem wody i powietrza, jak również w systemach przeciwpożarowych.

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • Diehl Aviation oferuje dziesięć różnych rodzajów staży i sześć różnych rodzajów dualnych kierunków studiów. Pod koniec 2019 roku w naszej firmie było 130 stażystów i studentów programu edukacji dualnej.
  • Partnerstwo, które trwa: w 2020 roku w Diehl Aviation 30 pracowników świętowało 25-lecie pracy, 24 pracowników 40-lecie.
  • Co roku około 1060 naszych pracowników bierze udział w Akademii Diehl Aviation oraz Akademii Współpracowników Diehl – wewnętrznych programach szkoleniowych.
  • Każdego roku około 60 pracowników bierze udział w wewnętrznym programie rozwoju.