Diehl Aviation

Moim zadaniem jest ciągłe doskonalenie branży lotniczej. Moim zadaniem jest ciągłe doskonalenie branży lotniczej.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest ciągłe doskonalenie branży lotniczej.

Sandra Rocholl, Dyrektor ds. Zarządzania Jakością, odpowiedzialna za produkcję systemów oświetlenia i kontroli systemów w Diehl Aviation w Niemczech.

Troszczę się, aby w kabinie dostępne było światło polarne. Troszczę się, aby w kabinie dostępne było światło polarne.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Troszczę się, aby w kabinie dostępne było światło polarne.

Emil Pitschujew, menedżer projektu, projektuje wraz ze swoim zespołem systemy do nowoczesnych kabin samolotów w Diehl Aerospace w Niemczech.

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas. Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.

Gergö Mezei, Head of Logistics, ider zespołu, odpowiedzialny za proces logistyki w Diehl Aviation na Węgrzech.

Diehl Aviation: latanie przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Diehl Aviation jest jednym z przodujących partnerów największych międzynarodowych producentów samolotów, którzy polegają na nas w zakresie awioniki i integracji kabiny, a także zarządzania obiegiem wody i powietrza. 4400 pracowników w naszych oddziałach sprawia, że możliwe jest połączenie nowoczesnej technologii, indywidualnie dostosowanych do klienta projektów oraz najlepszej obsługi i bezpieczeństwa pasażerów oraz członków załogi.

Co reprezentujemy

Jako entuzjastyczni eksperci lotniczy i kluczowi dostawcy w zakresie awioniki i integracji kabin jesteśmy ważnym partnerem dla międzynarodowego przemysłu lotniczego. Niektórzy z klientów, dla których pracujemy, to główni producenci samolotów, takich jak Airbus, Boeing, Eurocopter i Embraer, a także producenci programów wojskowych, takich jak Tornado, Eurofighter i A400M. Dostarczamy producentom samolotów, jak i przewoźnikom najnowsze koncepcje kabiny, które spełniają szereg wymagań, takich jak najwyższy standard bezpieczeństwa, krótki czas montażu, dostosowany do klienta projekt i wysokie standardy ekologiczne.

Ponadto dzięki obiektom obsługi klienta,  Diehl Aviation oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie konserwacji i napraw modułów Diehl Aerospace, Diehl Aircabin i Diehl Comfort. Poza tym oferujemy tak zwane rozwiązania modernizacyjne dla już latających samolotów. Należą do nich zarówno zestawy konstrukcyjne do odnawiania wnętrza kabiny, jak i modernizacji urządzeń awionicznych na pokładzie samolotu.

Nasze technologie i produkty

Zintegrowane portfolio produktów Diehl Aviation obejmuje wiele różnych systemów awionicznych i modułów kabiny. Produkty Diehl Aircabin obejmują syntetyczne komponenty do samolotów komercyjnych, a w szczególności wnętrza kabin, wnętrza kabin VIP, przestrzenie do przechowywania, kabiny załogi, a także części przewodów i makiety. Rozwiązania awioniczne, oświetlenie kabiny, a także elektronika kabiny są częścią asortymentu Diehl Aerospace. Podczas gdy moduły Diehl Comfort Modules mają kluczowe znaczenie w łazienkach i toaletach na pokładzie, moduły Diehl Service Modules są częścią kambuzów w samolotach komercyjnych. AOA Apparatebau specjalizuje się w zarządzaniu obiegiem wody i powietrza, jak również w systemach przeciwpożarowych.

 • Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy

  Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy Liczby i fakty o Twoim nowym pracodawcy
  • Diehl Aviation oferuje dziesięć różnych rodzajów staży i sześć różnych rodzajów dualnych kierunków studiów. Pod koniec 2019 roku w naszej firmie było 130 stażystów i studentów programu edukacji dualnej.
  • Partnerstwo, które trwa: w 2020 roku w Diehl Aviation 30 pracowników świętowało 25-lecie pracy, 24 pracowników 40-lecie.
  • Co roku około 1060 naszych pracowników bierze udział w Akademii Diehl Aviation oraz Akademii Współpracowników Diehl – wewnętrznych programach szkoleniowych.
  • Każdego roku około 60 pracowników bierze udział w wewnętrznym programie rozwoju.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.