Diehl Ausbildung

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Cindy Söllner i Matthias Tischner

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Helena Beck i Thomas Mertel

Diehl Ausbildung: partnerstwo od samego początku

Zapewnianie młodym ludziom podstaw solidnej przyszłości zawodowej zawsze było naszą tradycją i pozostaje jednym z kluczowych celów. Mamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu młodzieży wyjątkowych i różnorodnych możliwości szkolenia zawodowego na różnych stanowiskach w Diehl w Niemczech.

Co reprezentujemy

Profesjonalne szkolenie w Diehl w Niemczech jest idealnym pierwszym krokiem w życie zawodowe młodych ludzi. Połączenie doświadczenia zawodowego i wiedzy teoretycznej zapewnia solidną podstawę bezpiecznego i odpowiedniego zawodu. Zapewniamy naszym stażystom możliwości rozwoju, wsparcie przełożonych, kolegów i innych stażystów, udzielamy w razie potrzeby porad, a także zapewniamy miłą atmosferę przez cały czas trwania szkolenia.  W ten sposób umożliwiamy młodym ludziom odkrywanie zainteresowań i talentów oraz wspieramy ich rozwój. 

Możliwości szkoleniowe

W Diehl nie oferujemy szkolenia „seryjnego”. Nasza gama programów jest tak wybitna i indywidualna, jak osoby zaczynające u nas karierę zawodową, i obecnie obejmuje szkolenia zawodowe w różnych zawodach handlowych i technicznych. Stanowiska dostępne są w Grupie Diehl w Norymberdze, a także w wielu niemieckich oddziałach naszych pionów Metall, Controls, Defence, Aerosystems i Metering. 

 • Liczby i fakty o Diehl Ausbildung

  Liczby i fakty o Diehl AusbildungLiczby i fakty o Diehl Ausbildung
  • W Diehl pracuje i uczy się ponad 500 młodych ludzi w ponad 20 zawodach specjalistycznych i na ponad 25 różnych kierunkach studiów dualnych.
  • Około 140 stażystów rocznie rozpoczyna szkolenie zawodowe.
  • Oferujemy stażystom i studentom programów edukacji dualnej stałą pracę w Diehl po pomyślnym zakończeniu kwalifikacji.
  • Heinz Strobl, szef oddziału Diehl Metall Messing, rozpoczął swoją karierę zawodową jako wytwórca narzędzi, ukończywszy szkolenie w Diehl w 1984 roku.