Diehl Ausbildung

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość. Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Cindy Söllner i Matthias Tischner

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość. Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.
At Diehl: The Future Is In Your Hands!

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Helena Beck i Thomas Mertel

Diehl Ausbildung: partnerstwo od samego początku

Zapewnianie młodym ludziom podstaw solidnej przyszłości zawodowej zawsze było naszą tradycją i pozostaje jednym z kluczowych celów. Mamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu młodzieży wyjątkowych i różnorodnych możliwości szkolenia zawodowego na różnych stanowiskach w Diehl w Niemczech.

Co reprezentujemy

Profesjonalne szkolenie w Diehl w Niemczech jest idealnym pierwszym krokiem w życie zawodowe młodych ludzi. Połączenie doświadczenia zawodowego i wiedzy teoretycznej zapewnia solidną podstawę bezpiecznego i odpowiedniego zawodu. Zapewniamy naszym stażystom możliwości rozwoju, wsparcie przełożonych, kolegów i innych stażystów, udzielamy w razie potrzeby porad, a także zapewniamy miłą atmosferę przez cały czas trwania szkolenia.  W ten sposób umożliwiamy młodym ludziom odkrywanie zainteresowań i talentów oraz wspieramy ich rozwój. 

Możliwości szkoleniowe

W Diehl nie oferujemy szkolenia „seryjnego”. Nasza gama programów jest tak wybitna i indywidualna, jak osoby zaczynające u nas karierę zawodową, i obecnie obejmuje szkolenia zawodowe w różnych zawodach handlowych i technicznych. Stanowiska dostępne są w Grupie Diehl w Norymberdze, a także w wielu niemieckich oddziałach naszych pionów Metall, Controls, Defence, Aerosystems i Metering. 

 • Liczby i fakty o Diehl Ausbildung

  Liczby i fakty o Diehl Ausbildung Liczby i fakty o Diehl Ausbildung
  • W Diehl pracuje i uczy się ponad 500 młodych ludzi w ponad 20 zawodach specjalistycznych i na ponad 25 różnych kierunkach studiów dualnych.
  • Około 140 stażystów rocznie rozpoczyna szkolenie zawodowe.
  • Oferujemy stażystom i studentom programów edukacji dualnej stałą pracę w Diehl po pomyślnym zakończeniu kwalifikacji.
  • Heinz Strobl, szef oddziału Diehl Metall Messing, rozpoczął swoją karierę zawodową jako wytwórca narzędzi, ukończywszy szkolenie w Diehl w 1984 roku.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.