O nas

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości. Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.

Moim zadaniem jest zapewnić elastyczność w przyszłości.

Ana Laura Manca, Inżynier ds. konstrukcji narzędzi, Zapewnienie właściwych narzędzi  dla naszych pomysłów.

Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem. Dbam o to, aby różne urządzenia mówiły jednym językiem.

Otrzymałem dużo cennego wsparcia, za które jestem wdzięczny.

Boris Bosnjak, inżynier ds. oprogramowania, tworzy inteligentne rozwiązania w oddziale Diehl Connectivity Solutions GmbH w Niemczech.

Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną. Dbam o efektywne planowanie produkcji od prototypu aż po produkcję seryjną.

Firmowe zajęcia sportowe pozwalają mi na wyłączenie się i zebranie nowej energii. 

Simone Rüther, inżynier ds. produkcji, jest odpowiedzialna za realizację oraz monitorowanie kompleksowych projektów produkcyjnych w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas. Moim zadaniem jest zarządzanie procesem w celu dostarczenia produktu na czas.

Zawsze mogę liczyć na wsparcie, żeby podnosić swoje kwalifikacje.

Gergö Mezei, Head of Logistics, ider zespołu, odpowiedzialny za proces logistyki w Diehl Aviation na Węgrzech.

Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby. Moim zadaniem jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, aby chronić globalne zasoby.

Rozpoczynając karierę, zostałem ojcem i niczego nie żałuję.

Dino Tsoumakis, dyrektor działu programowania, projektuje najnowocześniejsze technologie big data i analizy danych dla klientów na całym świecie w Diehl Metering w Niemczech.

Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie. Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie.

Naszym zadaniem jest dbać, by zgadzały się liczby i liczyli się ludzie.

Laura Hautmann (Kierownik działu kadr) i Thomas Hafner (zastępca dyrektora Skarbu Grupy)

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość. Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Cindy Söllner i Matthias Tischner

Jedna grupa. Pięć pionów. Nieograniczone możliwości.

Diehl: to nie tylko jeden pracodawca, ale cała ich grupa. Choć nasze piony wyznają te same wartości i mają tę samą kulturę pracy, dziedziny techniczne, w których działają oraz ich specyficzne struktury organizacyjne są bardzo zróżnicowane. W tej części, zapraszamy do zapoznania się z każdym pionem, jak również ze strukturą administracyjną jako pracodawcy.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.