Uczniowie

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Czerpiemy z tradycji, ale sięgamy w przyszłość.

Cindy Söllner i Matthias Tischner

Rozpocznij swoją karierę w Diehl już dziś

Diehl jest wspaniałym wyborem dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają życie zawodowe. Masz zdolności techniczne, lubisz pracę z liczbami lub pracę z ludźmi? Mamy wiele możliwości dla Ciebie. U nas będziesz mógł zweryfikować w praktyce swoje talenty oraz rozwijać zaintersowania w przyjaznym środowisku, ukierunkowanym na rozwój Twojej przyszłości.

Opcje dla młodzieży

To, co można zrobić, aby zebrać swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w Diehl, zależy od wykształcenia i od kraju, w którym mieszkasz. W naszych niemieckich i francuskich oddziałach dostępne są na przykład dualne programy studiów i szkolenia zawodowe. 

Dualne studia są dla osób, które są zainteresowane jednocześnie nauką i pracą. Program oferuje możliwość nabycia teoretycznych podstaw oraz praktycznego doświadczenia zawodowego bezpośrednio po ukończeniu edukacji. 

Szkolenie zawodowe to inna opcja na doskonały początek kariery. Diehl bardzo koncentruje się na promocji szkoleń zawodowych, oferując młodym ludziom szansę zdobycia zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej na niemal każdym stanowisku w firmie, a tym samym pozwala rozwijać potencjał młodych w każdej dziedzinie, w której chcieliby zaistnieć.

UczniowieUczniowie