Specjaliści

bezpośrednie zatrudnienie

Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta. Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.

Mogę liczyć na stały rozwój zawodowy.

Timothy Davis, menedżer sprzedaży, jest odpowiedzialny za obsługę klientów w Diehl Controls w Niemczech.

Idealna podstawa do kolejnego kroku w karierze

Jeśli dołączasz do Diehl jako nowy, ale doświadczony pracownik , przychodzisz do nas z wcześniej zdobytą wiedzą, a także świeżym spojrzeniem na wyzwania, w obliczu których stajemy na co dzień. Z kolei my robimy wszystko, abyś od samego początku mógł poczuć się u nas jak w domu i aby zapewnić Ci środowisko pracy, w którym Twoja wiedza i talent mogą się rozwijać w sposób optymalny.

Czy jesteś gotowy na pracę w Diehl?

Oprócz cech osobowych, których poszukujemy w każdym potencjalnym nowym pracowniku, istnieją pewne elementy wykształcenia i umiejętności zawodowe, które trzeba mieć przy składaniu podania o bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie. Te warunki zależą od danej oferty pracy i są przedstawione w ogłoszeniach o pracę. 

Specjaliści Specjaliści

Czego można się spodziewać

Jesteśmy świadomi, że dobra kondycja Diehl jest bezpośrednio związana z dobrym samopoczuciem wszystkich pracowników. Im silniejsze więzi między firmą a jej pracownikami, tym większe szanse, że nasz wzrost będzie długofalowy i obopólnie korzystny. Szanujemy Twoją fachową wiedzę i doświadczenie zawodowe, i nagradzamy je wysokim poziomem twórczej swobody oraz wsparciem. Korzyści dla Ciebie to:

  • podejmowanie decyzji w szerokim zakresie, który sam sobie wyznaczysz.
  • Kompleksowa pomoc współpracowników i kadry kierowniczej w każdej fazie szkolenia wstępnego, aby umożliwić Ci skuteczne oraz samodzielne prowadzenie projektów.
  • Szybki proces podejmowania decyzji i płaska hierarchia, które stanowią podstawę sprawnego, spójnego i efektywnego działania.
  • Wystarczająca przestrzeń, aby rozwijać swój potencjał i realizować przyszłe założenia kariery w naszej grupie firm na całym świecie.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.