Specjaliści

Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.Moim zadaniem jest dbanie o to, aby zawsze tworzyć wartość dodaną dla klienta.

Mogę liczyć na stały rozwój zawodowy.

Timothy Davis, menedżer sprzedaży, jest odpowiedzialny za obsługę klientów w Diehl Controls w Niemczech.

Idealna podstawa do kolejnego kroku w karierze

Jeśli dołączasz do Diehl jako nowy, ale doświadczony pracownik , przychodzisz do nas z wcześniej zdobytą wiedzą, a także świeżym spojrzeniem na wyzwania, w obliczu których stajemy na co dzień. Z kolei my robimy wszystko, abyś od samego początku mógł poczuć się u nas jak w domu i aby zapewnić Ci środowisko pracy, w którym Twoja wiedza i talent mogą się rozwijać w sposób optymalny.

Czy jesteś gotowy na pracę w Diehl?

Oprócz cech osobowych, których poszukujemy w każdym potencjalnym nowym pracowniku, istnieją pewne elementy wykształcenia i umiejętności zawodowe, które trzeba mieć przy składaniu podania o bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie. Te warunki zależą od danej oferty pracy i są przedstawione w ogłoszeniach o pracę. 

SpecjaliściSpecjaliści

Czego można się spodziewać

Jesteśmy świadomi, że dobra kondycja Diehl jest bezpośrednio związana z dobrym samopoczuciem wszystkich pracowników. Im silniejsze więzi między firmą a jej pracownikami, tym większe szanse, że nasz wzrost będzie długofalowy i obopólnie korzystny. Szanujemy Twoją fachową wiedzę i doświadczenie zawodowe, i nagradzamy je wysokim poziomem twórczej swobody oraz wsparciem. Korzyści dla Ciebie to:

  • podejmowanie decyzji w szerokim zakresie, który sam sobie wyznaczysz.
  • Kompleksowa pomoc współpracowników i kadry kierowniczej w każdej fazie szkolenia wstępnego, aby umożliwić Ci skuteczne oraz samodzielne prowadzenie projektów.
  • Szybki proces podejmowania decyzji i płaska hierarchia, które stanowią podstawę sprawnego, spójnego i efektywnego działania.
  • Wystarczająca przestrzeń, aby rozwijać swój potencjał i realizować przyszłe założenia kariery w naszej grupie firm na całym świecie.